[ 23.09.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej  
W końcu przyszedł czas na zmianę. Po wielu latach obcowania z systemem Windows XP, zdecydowałem się zakopać wszystkie śmieci na dysku, wykonać format i reinstalację na Windows 7. Oczywiście kopia ważnych rzeczy wykonana ale trochę potrwało instalowanie i segregacja programów.
Nowość nie ominęła również edytora portalu. Pożegnałem się z leciwym FrontPage i zaprosiłem do współpracy darmowy Expression Web4. Po zapoznaniu się z programem, czas na aktualizację.

Retro Sumus zaprasza wszystkich posiadaczy DeCe na swoją stronę. Znajdziecie na niej masę nowości, nowe demo z gry Xenocider oraz możliwość złożenia zamówienia na tego szutera. Na marginesie jeśli ktoś nie zajrzy pod linka http://retrosumus.com/category/xenocider/  - edycja limitowana (stalowe opakowanie) plus edycja PAL jest ograniczona do łącznie 100 sztuk.

Xenocider Dreamcast

Nie wiem czy pamiętacie ale w skład koncernu SEGA-Sammy wchodzi również studio Marza Animation Planet zajmujące się filmami i cyfrową animacja. Producenci zapowiedzieli, że pracują przy współpracy z Capcom i Kadokawa nad filmem z serii Resident Evil. Biohazard Vendetta pojawi się w kinach pożną wiosną 2017 roku. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą firmową zajawkę. Oficjalna strona : http://biohazard-vendetta.com/

BIOHAZARD FILM

Pewnie tylko wyjątki miały okazję być osobiście na targach Tokyo Game Show 2016, mimo to SEGA zachęca do obejrzenia obszernej relacji z imprezy. Ponad 7 godzin relacji z każdego dniaczeka na Was pod linkami poniżej.
Na koniec wspomniemy o portalu Patreon - czyli możliwości wsparcia finansowego dla producentów i autorów różnych projektów. Oprócz wsparcia dla naszego portalu zachęcam również aby dołożyć finansową cegiełkę naszej rodaczce i autorce jedynej polskiej gry na Dreamcasta - czyli Nexinicie. Kto wie, może dzięki waszemu wsparciu kolejny nowy kąsek zawita również na Makrona. Nasz portal wesprzecie pod linkiem : https://www.patreon.com/segasky
Naszą polską programistkę pod linkiem : https://www.patreon.com/Nexinita

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Biohazard Vendetta [Film]  TGS 2016 cz.1  TGS 2016 cz.2   TGS 2016 cz.3  TGS 2016 cz.4