[ 1.10.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej  
Dziś zaczynamy od ekspresowej poprawki i nowego artykuły. Jeden z najlepszych japońskich trillerów na DeCe doczekał się korekty recenzji. es na Dreamcasta ma nowe screeny z gry oraz poprawiony tekst. Zachęcam do lektury tej perełki pod tym linkiem.
Do tego przygotowałem Wam, krótki materiał o tłumaczu Google i jak używać go gdy gramy w importy. Drugi tekst pod tym linkiem.
Jesli chodzi natomiast o wiadomości.
Na Steamie pojawiło się demo Blade Arcus from Shining. Fani bitek 2D atakujcie link - http://store.steampowered.com/app/446040/

Wczoraj na stronie Kickstartera projektu Henshin Engine przekroczono próg finansowy , dzięki któremu posiadacze Makarona będą juz za jakiś czas zagrać w swój port tego platformera! Gratulujemy i dziękujemy w imieniu producentów za ich wsparcie.
27 września seria Sakura Taisen obchodziła swoje 20-lecie. Mamy nadzieję, że SEGA pamięta o fanach tej gry i na tą rocznicę w końcu uraczy nas nową pozycją tej kultowej mieszanki romansidła i strategii turowej.

SEGA Europe natomiast serwuje nam nowe filmy z rozgrywki w Yakuza 0. Poznajcie więc bliżej Kiryu Kazume i Maijme Goro. Filmy w zakończeniu newsa.
Na koniec jeszcze jeden z zwiastun. Tym razem Tetsuya Mizuguchi opowie Wam jak powstaje REZ Infinite i jak będzie wyglądał gdy wyląduje w wirtualnej rzeczywistości. 

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Rez Infinite [PS4/PSVR]  Yakuza 0  Yakuza 0 cz.2