[ 15.10.2016 | Dodane przez : Rolly & Skizo & killim ]   Komentuj poniżej  
Dzisiejsze wiadomości tak jak obiecałem zaczniemy kolejną porcją nowych materiałów.
Będzie co poczytać gdyż mamy aż 4 teksty!
Zaczynamy od recenzji. Skizo zachęci Was do zabawy w chirurga w grze na NDS pt. Trauma Center - Under the Knife - zainteresowani? Klikajcie w ten odnośnik.
killim natomiast wkracza po raz drugi w mroczny świat japońskiej Yakuzy. Wszyscy chętni chcący poznać kolejne przygody Kazumy Kiryu niech wpadają pod ten link.
Ja ze swojej strony dostarczam poprawkę recenzji Web Mystery : Yochimu Wo Miru Neko na konsolę SEGA Dreamcast dostępną tutaj. Do tego (również na Makarona) przygotowałem Wam tutek, w którym dowiecie się jak stworzyć własne ikoną na karcie VMU. Ciekawscy - klikajcie tutaj.
To na dziś wszystko. Chociaż nie do końca - nie przegapimy przecież świeżych wieści ze świata gier wideo.
Drgnęło coś na polu tłumaczeń na konsole Niebieskich, gdyż mija kolejny tydzień i mamy ponownie nową translację. Tym razem czas na kultowe Policenauts od Hideo Kojimy. Wszyscy posiadacze Saturna ściągną łatkę z http://policenauts.net/english/patches.html

Goat Store dał znać, że produkcja gry SLaVE zbliża się ku końcowi. Fani DeCe czekający na sklepowy debiut tego fpsa mogą posłuchać muzycznej umilić sobie czas do premiery. Link w zakończeniu.
SEGA po cichu (ach ten ich marketing) zaatakowała kolejną mocną marką. Tym razem czas na trzecią cześć Kingdom Conquest: Dark Empire. Nowa odsłona dostała jeszcze więcej opcji, lepszą grafikę i masę nowości systemowych. Produkcją zajęło się studio Hardlight. Gra aktualnie (zarówno Andorid i iOS) jest w fazie "soft launch" i nie jest dostępna w Polsce (oczywiścia apka dostępna jest np. na Apkpure). Więcej na : https://kingdom-conquest.com/

Kingdom Conqest : Dark Empire

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
   Kingdom Conquest : Dark Empire [iOS&Android]  SLaVE [DC]