Współtworzenie strony, kontakt, pytania.

W tym dziale zapoznacie się z nowościami na stronie. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. Jeśli macie pytania, pomysły - piszcie śmiało.
Prosimy równiez o zapoznanie się z Regulaminem obowiązującym na naszym Forum.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Współtworzenie strony, kontakt, pytania.

Postautor: Rolly » środa 30 sie 2006, 18:54

!
Ważne!
Wszystkich chętnych do pomocy przy redagowaniu Portalu - Zapraszam poniżej!

Jako iż samemu mi jest dość ciężko dostarczać Wam coraz to nowsze recenzje i poradniki oraz wdrażać nowe pomysły w życie - zdecydowałem się iż strona SEGA-SKY otworzy swoje bramy dla reszty użytkowników, którzy chcą na niej zaistnieć przez długi czas.

Co trzeba spełnić aby pojawić się na stronie jako redaktor ,moderator na forum ?

→ Najważniejsze jest to aby być wielkim fanem Segi i jednej z konsol, która się zajmujemy czyli Dreamcast'a lub Saturna ewentualnie pozostałych jak np. Sega Mega Drive czy Game Gear i mieć sporo pojęcie o grach z tychże platform i nie tylko.

→ Ukończone 17 lat - młodsi fani niestety muszą nabyć więcej doświadczenia, lecz zawsze mogą podsyłać dowolne materiały ,które także zostaną opublikowane.

→ Wolny czas na napisanie materiałów na stronę (wymagamy mininum 2 artykuły w roku typu Poradnik lub Recenzja itp.) , dostarczenie screen'ów z gier na DC, SS, MD lub inne gry Niebieskich, aktualizacja wiadomości, linków itp.

→ Ważne jest także aby mieć dostęp do internetu i poczty Email oraz w miarę możliwości do jakiegoś komunikatora. Karta TV będzie dodatkowym atutem.

Osoba spełniające te warunki ma szanse współtworzyć ze mną stroną i co za tym idzie otrzyma pełny dostęp do Serwera i administracji Forum , gadżetów reklamowych, wersji testowych gier. Przy okazji macie możliwość zdobyć nowe kontakty, doświadczenie przy obróbce tekstów, html czy grafice.

Pomoc w tworzeniu strony pomoże nam utrzymać pamięć o platformach Segi.

Co do pytań o wymianę Banerów - do takowej wymiany strona została już przygotowana i jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt.
Obrazek[/center]

Jeśli jesteś gotów spełnić te wymagania, jesteś maniakiem gier i sprzętu Segi , masz chęci i czas - możesz więc pomóc tworzyć stronę SEGA-SKY - dawne SEGA Support Site.

Kontaktować się ze mną można poprzez mój E-mail: kontakt(@)sega.c0.pl
Ostatnio zmieniony niedziela 02 lis 2008, 16:58 przez Rolly, łącznie zmieniany 12 razy

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Filar Portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » piątek 20 paź 2006, 19:14

Dobra, napisałem kilka recek, a DC-World chyba nie odrzyje... Więc startuje na chętnego przejęcia pozycji redaktora :)

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika

Postautor: wojtas-nm » piątek 20 paź 2006, 19:46

Kamillo pisze:...DC-World chyba nie odrzyje...

można powiedzieć że umarło przed narodzinami :) myślę że nie ma już po co wznawiać tego projektu...
a moja rola na rpgexe pozostanie taka jaka jest... będę pomagał bez zobowiązań i terminów... to lubię :P

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika

Postautor: ceszka » sobota 04 lis 2006, 15:56

ja moge costam czasem napisac, tylko bez zobowiazan, bo studia i blebleble, a komp tylko w weekendy, swieta, wakacje itp. zreszta, jak cos napisze to dam znac. aha i gdziestam mam wlasna recenzje under deficika wiec jak sie przyda to podrzuce.
-"What? What is this?"
-"What is it?"
-"Blood."

Wpadam i wypadam

Postautor: robhal » piątek 02 lut 2007, 01:21

a może i ja bym sięprzydał?:) co nieco od czasu do czasu napiszę, poszperam na zachodnich stronkach... moze by tak na pierwszy rzut schemat podkręcenia konsoli??? podobno daje kopa konsolce w fpsach

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Postautor: Han » wtorek 30 paź 2007, 23:34

Mam pytanie - czy aby recka pojawiła się na stronie głównej muszę wykazać się jakimś wielkim kunsztem pisarskim i czy są one puszczane na site gdy spełnią jakieś kryteria? Zauważyłem ,żę autorów nie ma zbyt dużo stąd moje pytanie - może niektóre się po prostu nie nadają do publikacji?
No i kto pisze najlepiej z osób które podesłały swoje teskty abym mógł sie na nim wzorować?

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Filar Portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » środa 31 paź 2007, 00:15

Han pisze:No i kto pisze najlepiej z osób które podesłały swoje teskty abym mógł sie na nim wzorować?

Moim skromnym zdaniem powinieneś sam wyrobić sobie własny styl. Na prawdę nie liczy się stylistyka a bynajmniej nie jest ona najważniejsza, bo jakichś poetyckich zwrotów nie znalazłem i sam ich nie używałem. Chodzi o to, aby czytelnik miał wyraźnie napisane co i jak, a nie w stylu iście pisarskim. Dla Polaków to może być nawet nie czytelne i trudne do zrozumienia :P

Rolly, obiecałem tekst i dotrzymam słowa. Jest już praktycznie skończona, a pisałem ją tak długo bo po prostu nie miałem czasu. Znajde ją (u mnie w kompie jak w pokoju.. :P ), przeczytał głośno, ewentualnie jakieś poprawki i podeśle. Pozdro

No prawie jak Member

Postautor: Baryla » środa 31 paź 2007, 01:02

Han pisze:Mam pytanie - czy aby recka pojawiła się na stronie głównej muszę wykazać się jakimś wielkim kunsztem pisarskim i czy są one puszczane na site gdy spełnią jakieś kryteria? Zauważyłem ,żę autorów nie ma zbyt dużo stąd moje pytanie - może niektóre się po prostu nie nadają do publikacji?
No i kto pisze najlepiej z osób które podesłały swoje teskty abym mógł sie na nim wzorować?

Wystarczy opisać dobrze poszczególne elementy gry, aby recenzja była udana. Nie musisz się na nikim wzorować tak jak powiedział Kamillo.
Autorów mało jest bo mało osób podrzuca Rolliemu recenzje, a on docenia każdy przejaw aktywności.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Evolution: Far of Promise

Postautor: Rolly » środa 31 paź 2007, 01:12

A więc...
Nie mam żadnych wytycznych i ocen recenzji zanim wylądują na stronie.
Wystarczy trochę się rozpisać, ważne żeby całość była pozbawiona błędów i miała jakiś sens, bo na poprawki po prostu nie mam czasu (wyjątkiem jest ortografia, którą sprawdzam) i zawierała ocenę.
Oczywiście jeśli dodatkowo podeślesz screenshoty, ułatwiasz mi pracę.

Niestety mało osób mi podsyła teksty, stąd małe zróżnicowane jeśli chodzi o autorów.

Co do piszących recenzje itp - komu wychodzi to najlepiej - nie oceniam tego, to należy do czytelnika - jeśli jemu się podoba będzie czytał i inne twoje twory lub kogoś innego.

Także jeśli coś napisałeś - ŚLIJ - na pewno pojawi się na SSS ;)
Ostatnio zmieniony czwartek 01 lis 2007, 20:42 przez Rolly, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Pro User

Postautor: Century Child » czwartek 01 lis 2007, 16:32

Od siebie dodam tylko, że jeśli Han, bardzo Ci zależy na tym aby tekst trafił do czytelnika i był przyjemny w odbiorze, to napisz treściwy wstęp do (w tym przypadku) recenzji i daj go przeczytać komuś (czy to "live" czy też przez neta). Jeśli po tych paru zdaniach napisze/powie Ci, że chce czytać dalej = sukces!
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » niedziela 02 lis 2008, 16:50

Pewnie niektórzy zauważyli stopniowe zmiany na stronie głównej...
Tak, to przymiarka do czegoś większego (będzie ładniej, wygodniej i konkretniej) ;)
Jako, że planuje przebudować nieco SSS oraz dodać nowe działy na naszą stronę, zachęcam wszystkich do współpracy szczególnie, że już wkrótce stroną poszerzy znacznie swoją ramówkę.

Zapraszam więc wszystkich chętnych do współpracy/pomocy przy tworzeniu site'u (samemu naprawdę będzie ciężko mi to uciągnąć..).
Oto jakie zmiany będą stopniowo wprowadzane a co za tym idzie potrzeba nam świeżej krwi i chęci do ich prowadzenia.

- Mobile (komórki, ipody etc. - newsy,recki itp związane z SEGĄ. - zapraszam osoby chętne poprowadzić ten dział.)

- Retro (czyli 16/8 bit od SEGI, newsy, recki, związane z MegaDrive,GameGear,MasterSystem - zapraszam osoby chętne poprowadzić ten dział.)

- Sega News (nowości na next-geny w tym handheldy, newsy,recki itp związane z SEGĄ - zapraszam osoby chętne poprowadzić ten dział.)

- Dreamcast & Saturn (newsy,teksty itp. związane z DC i SS - zapraszam osoby chętne poprowadzić ten dział.)

- Arcade (newsy,teksty itp. związane ze salonami arcade - zapraszam osoby chętne poprowadzić ten dział.)

Postaram się także znacząco ułatwić dodawanie nowych materiałów/screenów/filmów/tapet na stronę.

Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać na E-mail, GG, PW ;)
Osoby zainteresowane dostaną dostęp do serwera itd.
Obrazek
Obrazek

Następna

Wróć do ● REGULAMIN | FAQ | NOWOŚCI NA STRONIE