Gry na konsole Xbox - ogólnie.

Posiadasz w domu konsole Xbox, X360, XboxOne? Wpadnij tutaj - ten dział poświęcony jest Wam - miłośnikom sprzętu Microsoft.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Gry na konsole Xbox - ogólnie.

Postautor: martinex 2017 » czwartek 19 paź 2006, 20:45

Jakie jest wasze topten.

Ja nie podam swojego topten, bo nawet w tyle gier ogó³em jeszcze nie zagra³em:)

To moje Top Four :

1.)GTA:SA
1.)SHENMUE 2 (na równi oba)
3.)DOA3
4.)GTA:VC
i tyle najbardzie teraz oczekujê na:

Silent Hill 2
i na nowy HDD:)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

PGR4

Postautor: martinex 2017 » piątek 19 paź 2007, 13:40

Ostatnio by³em w sklepie sieci "nie dla debili" (dla niewtajemniczonych:Media Markt :) ), no i tam fajne atrakcje.
Wii z odziwo dzia³aj±cymi kontrollerami (nie testowa³em, bo nie chcia³o mi siê fikaæ przed TV :) ), PS3 w samochodzie typu Syrena (lub Warszawa ja niewiedzieæ :) ) z trzema plazmami ( co¶ oko³o 35' cali), g³o¶nikami, radiem (normalnym samochodowym i w³±czonym tylko g³o¶niki nie pod³±czone) i kierownic± Logitecha (owe kó³ko do ³ykniêcia za skromne 900pln, kompatybilno¶æ z PC i PS2 poprzez port USB, ale kó³ko klasa sama w sobie, skrzêg³o, porz±dna skrzynia biegów, 900 stopni obrotu etc.), która niestety ju¿ nie jest pod³±czona (pewnie ju¿ niedzia³a³a :) ) i trzeba by³o siê zadowoliæ Dual Shockiem 2.
No i zapuszczone demówki :Ridge Racer 7, Colin Mcrae DiRT, Gran Turismo HD (pocz±tkowo to pomyli³em z GT4, tak super siê ró¿ni :) ) i jeszcze jaki¶ Conan, ale nie testowa³em.

No i jest X360 z LCD 25 (na oko mierzone) cali z HDReady z gr± Project Gotham Racing 4.
Pogra³em z pó³ godziny, no i gierka fajna, ale grafa jaka¶ rewolucyjna nie by³a, bez shocku.
Ale ogólnie fajna gra, dobra muza, slide'owanie na skrêtach i loadingi spoko.
I wci±gaj±ca jak diabli ("jeszcze jeden wy¶cig i spadam" :) )

Co s±dzicie o tej grze?

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » piątek 19 paź 2007, 14:48

Ja osobiście grałem w demo (także może coś podkręcą w finalnej wersji więc z takiej perspektywy oceniam NIEPEŁNĄ WERSJĘ) PGR4 u brata przez dłuższą chwilę.
Gra według mnie na pewno jest lepsza od Forzy 2, dodano motory co urozmaica rozgrywkę na plus, jak zwykle także nie zawodzi muza :) Gra się przyjemnie i dość łatwo opanować system jazdy.
Co do grafiki hmmm ummmm ,jakoś nie rzuciła mnie specjalnie na kolana - może za dużo oczekiwałem - samochody oczywiście bez zarzutów. Ale z otoczeniem jest ciut gorzej.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: martinex 2017 » piątek 19 paź 2007, 16:36

wnêrza aut kiepsko wygl±daj±.
Testowa³em full wersjê, a muza spoko.
Motorkami nie je¼dzi³em, a model jazdy idzie opanowaæ w minutê :)

Lubię to Forum ^^

Gry Xbox NTSC-J - Czyli japończyki na X-klocka

Postautor: Dr Chaos » wtorek 14 gru 2010, 01:21

Jak wiadomo X360 baardzo kiepsko radzi sobie w Japonii. Pierwszy Xbox też radził sobie kiepsko jednak z tego co słyszałem Microsoft próbował temu zaradzić poprzez wydawanie gier bardzo japońskich tylko na japoński rynek.

Czy ktoś interesował się Xboxowymi grami "only Japan"? Kiedyś (już nie pamiętam gdzie i kiedy) znalazłem taką liste gier na Xboxa wydanych tylko w Japonii:

Angelic Concert
Aoi Namida
Bistro Cupid
Bistro Cupid 2
Braveknight: The Knight of Lieveland
C.A.T.: Cyber Attack Team
Daemon Vector
Dennou Taisen DroneZ
Dinosaur Hunting
Double S.T.E.A.L. - The Second Clash
Drihoo
ExaSkeleton
Flight Academy
Galaxy Angel
Innocent Tears
Jikkyou World Soccer 2002
Jockey's Road
Kikou Heidan J-Phoenix
Magatama
Magides Fight
Metal Wolf Chaos
Muzzle Flash
N.U.D.E.@Natural Ultimate Digital Experiment
Nobunaga Mahjong
Nobunaga no Yabou: Ranseiki
Petit Copter
Plus Plum 2
Psyvariar 2: Extend Edition
Rent-a-Hero No. 1
Sentou Yousei Yuki Kaze
Shikigami no Shiro Evolution Blue
Shikigami no Shiro Evolution Red
Shikigami no Shiro II
Shikigami no Shiro
Shin Megami Tensei: NINE
Takahashi Akiko no Mahjong Seminar
Tenerezza
The Wild Rings
Thousand Land
Touge R
Triangle Again
Triangle Again 2
Umezawa Yukari no Igo Seminar
World Billiards Tournament: Break Nine
Yonenaga Kunio no Shougi Seminar

Ktoś w coś z tej listy grał? A może znacie jakieś interesujące pozycje na Xboxa które były dostępne tylko w Japonii?

Wiem że temat dziwny, jak ktoś interesuje sie importami z Azji to Xbox jest ostatnią konsolą o której myśli. Ale może jednak ukazało się tam coś interesującego?

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: Xbox One S, PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » środa 15 gru 2010, 20:00

Powiem od razu - w żadnego japońca na iXie nie grałem, lecz na liście znajduje się kilka gier, które znam z Dreamcasta. Zakładając, iż żadna z nich nie odbiega znacząco od oryginału mogę coś napisać na temat dwóch pozycji.
1) Shikigami no Shiro 2 (inaczej Castle of Shikigami 2) to bardzo udany scrollowany shooter. Wrażenie robią bossowie, którzy są naprawdę oryginalni i trudni.
2) Psyvariar 2 to również gra z gatunku shmupów. Warto zagrać, jeśli w dalszym ciągu nie odstraszają Cię setki pocisków wokół i 'krzaczki'.

O Double S.T.E.A.L. - The Second Clash czytałem kiedyś w PE. Jest to druga część Wreckless, udanej strzelaniny, w której jeździmy samochodem po mieście i wypełniamy ciekawe misje. Z tego co pamiętam, to HIV ocenił ją na 7+, jako 'dobrą'. Pochwalił przede wszystkim grafikę i interesujące zadania.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » środa 15 gru 2010, 20:24

A ja ci mogę powiedzieć, że Galaxy Angel to Visual Novel (ponoć niezła), jednak z oczywistych powodów twoja próba zagrania w to może skończyć się lekką paranoją (jedyne co robi się w takich grach to czyta, słucha muzyki / pojękiwań bohaterek i ogląda obrazki, do czasu do czasu coś wybierając z kilku opcji, żeby posłuchać jak jęczy inna niż dotąd bohaterka). Oczywiście z czytaniem może być problem jako ze gra jest po japońsku. Wersje na konsole zwykle były pozbawione scen czysto erotycznych, które były dostępne tylko na PC.
PS
Jakby co chyba mam gdzieś wersję PC Galaxy Angel z angielskim patchem, jeszcze nie grałem, ale może kiedyś.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » środa 15 gru 2010, 23:44

Galaxy Angel z tego co pamiętam i grałem na Xboxie to strategia w kosmosie.. Niezbyt skomplikowana więc możesz śmiało młócić ;)

Innocent Tears - miało pojawić na DC więc spokojnie możesz sprawdzić co nas ominęło - gra się przyjemnie jeśli lubisz taktyczne rpgi.

Tenerezza - taki lekki i słodko-przyjemny action/rpg, graficznie nie porywa.. niestety jak większość importów z Xboxa.
http://www.youtube.com/watch?v=ZZqP6ZR6Nzc

Shin Megami Tensei Nine - jako że jestem fanem tej serii napaliłem się na tą pozycję gdy miałem Xboxa - niestety rozczarowałem się. System, walki zupełnie mi nie leżał, grafika którą pociągnął by DC przy 50% mocy, małe miasteczka.. Gry nie ratuje nawet klimat i świetny dźwięk..
http://www.youtube.com/watch?v=YFfLDmDa9eQ

Metal Wolf Chaos - uuuu to możesz inwestować smiało. Gra kopie zady! Mechy, akcja, śliczna grafika ! Mayhem! Polecam !

Shikigami No Shiro II - tylko jeśli nie grałeś na DeCe - wzorowy shump.
Obrazek
Obrazek

Lubię to Forum ^^

Postautor: Dr Chaos » czwartek 16 gru 2010, 00:51

Rolly pisze:Metal Wolf Chaos - uuuu to możesz inwestować smiało. Gra kopie zady! Mechy, akcja, śliczna grafika ! Mayhem! Polecam !

O żesz ku*wa ja pier*ole!!! Jesli to TO http://www.youtube.com/watch?v=Genl242_ZU8 to sprawia wrażenie MEGA zajebistej gry.

Dop. Tomcio: Ocenzurowałem, bo raczej nie tolerujemy tutaj przekleństw

Edycja: Spoko Tomcio potęga Metal Wolf-a tak mnie kopneła w zadek że musiałem odreagować :) A co do braku tolerancji dla przekleństw - postaram się zapamiętać.
Ostatnio zmieniony czwartek 23 gru 2010, 03:19 przez Dr Chaos, łącznie zmieniany 2 razy

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Postautor: Han » środa 22 gru 2010, 23:47

WTF!! Ej ten Metal Wolf Chaos naprawdę daje kurczę radę!!! Czemu nikt mi go wcześniej nie polecał ???? Trzeba będzie kumpla namówić :D

Z importów pogrywałem tylko w driftowo/ścigałke Touge R. Można pograć.
Obrazek

Pro User

Postautor: dreamcast25 » niedziela 01 kwie 2012, 21:31

Shenmue 2 10/10

Dead or alive ultimate i doa 3 9.5/10

MGS 2 9/10

Burnout 3 9/10

Jet set radio future 9/10

Następna

Wróć do ● KONSOLE MICROSOFT