Motoryzacja

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Motoryzacja

Postautor: Kamillo » sobota 18 sie 2007, 12:48

Witam. Ciekaw jestem, jakimi furami wożą się forumowicze, i jak patrzą na temat motoryzacji.

Jeżeli o mnie chodzi, to od dziecka się tym interesuje. Aktualnie przyciągam większą wage do motorów, a raczej do motorowerów, bo tylko na tych na razie mogę jeździć. Jednakże jeżdże często po mało ruchliwych ulicach starą poczciwą Audicą mojej mamy, oraz gdy wraca tato z zzagranicy jego Oplem Omegą C Co do motorów ponad 51cm3 to często jeżdże MZ'tą mojego kuzyna.

Osobiście, do października nie posiadam nic na czym bym jeździł. Moim pierwszym motorem, była znana wszystkim Motorynka! :D Następnie również sławny Simson S50. Oba motorki posiadam nadal. Motoryne z sentymentu, zaś na simsonku pomyka aktualnie mój brat ;] Ja na razie nie posiadam nic, jednakże w październiku ulega to zmianie, gdyż kupuje "ścigacza" 51cm3, jednak takiego większego i lepszego :) Będe się starał namówić ojca to kupna większego (o większej pojemności) i przeróbki na 51 (stary trik, ale nadal niezawodny), ale to o wiele większe koszty, więc wątpie, no ale spróbować zawsze można.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)

Lubię to Forum ^^
Posty: 74
Rejestracja: niedziela 10 cze 2007, 23:31

Postautor: Carmelo » sobota 18 sie 2007, 13:59

Użekła mnie twoja historia ja mialem Golfa II i nie mam nic bo mnie nie stać
Obrazek
Wu Wear !!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 18 sie 2007, 16:26

Carmelo pisze:Użekła mnie twoja historia

Cieszę się, że Cie uRZekła.

Lubię to Forum ^^
Posty: 74
Rejestracja: niedziela 10 cze 2007, 23:31

Postautor: Carmelo » sobota 18 sie 2007, 16:53

zapewnie nie masz nawet prawa jazdy :)
Obrazek
Wu Wear !!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 18 sie 2007, 17:09

Trudno mieć prawko w wieku 16 lat :) Mam karte rowerową, i motorowerową, czyli maks jak na ten wiek. O przepraszam - mogę mieć już prawo jazdy, ale do 21 lat musiałbym jeździć z dorosłym posiadającym prawko u boku. To ja poczekam do 18stki. W sumie to już za rok mogę zdawać, ale odbiore dopiero kiedy wybije mi 18 lat.

Kamillo pisze:...a raczej do motorowerów, bo tylko na tych na razie mogę jeździć...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Lubię to Forum ^^
Posty: 74
Rejestracja: niedziela 10 cze 2007, 23:31

Postautor: Carmelo » niedziela 19 sie 2007, 11:16

Bo piszesz jak jakiś upośledzony "Jednakże jeżdże często po mało ruchliwych ulicach starą poczciwą Audicą mojej mamy, oraz gdy wraca tato z zzagranicy jego Oplem Omegą C" i co chciales sie pochwalić czy co?? bo ciekawymi samochodami po malo ruchliwych ulicach to nie jeździłeś Dobrze wiem co napisales i rozumiem to dlatego wydaje mi sie to glupie Bo po co o tym wogule piszesz? Jak załozyłes temat Motoryzacja to bylo trzeba zaprezentowac pare fajnych aut opisać je albo jakies wieści ze swiata Motorazji ale ty woalales opisać jak to sniło ci sie ze jeździsz Omęga Tatusia po mało zatłoczonych uliachach a siedziałes mu na kolanach przy tym ?
Obrazek
Wu Wear !!

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 70
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 10:59
Aktualnie gram w: Phantasy Star Portable
Posiadany sprzęt: Android, DC,PC, Mega Drive

Postautor: Rina » niedziela 19 sie 2007, 13:34

Macie się o co kłócić - obaj po chwili przestaliście pisać o motoryzacj..
Chłopak napisał to co robi, gdzie ma jeździć skoro nie ma prawka i jest młody ? Po autostradzie ?
Będzie na swoim utrzymaniu wtedy troszkę inaczej na to spojrzy.
Chce się chwalić - wolny kraj, skończy szkołę mechaniczną będzie opisywał jego budowę.
Ja osobiście mam Fiata Cinqecento, jeździć jeździ, mało pali, mogę się nim wszędzie wcisnąć - więc jestem zadowolona :)
Awarie przeważnie naprawia mi mój brat , choć w sumie nie ma ich dużo, a lat ma sporo na karku :P

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » niedziela 19 sie 2007, 18:52

Kamillo pisze:Witam. Ciekaw jestem, jakimi furami wożą się forumowicze, i jak patrzą na temat motoryzacji.

Czy Ty jesteś na swoim sigu ? Bo jesteś ciemny jak on.
Ty umiesz w ogóle czytać ? Nie obchodzi mnie, że dla Ciebie najlepszym autem jest Ferrari, ale właśnie to, że woziłeś się Golfem II, a jeżeli oczekuje od kogoś wypowiedzi, muszę zrobić to samo. A jeżeli tak baardzo zależy Ci na tym, abym przedstawił swoją wymarzoną furę i ją opisał, proszę bardzo - Porsche Cayman S, 4 koła ma! serio! zdziwiony? Nie wątpię..

A tak na marginesie - nigdzie nie pisałem, że ta Audi i Opel to jakieś mega wypasione auta, ale Twojego Golfa to na śniadanie zjadają. Pewnie zaraz mi powiesz, że sobie dorobiłeś nitro po godzinie z Need For Speedem :)

Kończe już to, bo tak jak powiedziała Rina - nie mam się o co, a tym bardziej z kim kłócić.

PS. Tym razem poproś kogoś, aby Ci wytłumaczył co napisałem, bo niewątpliwie będziesz miał z tym problemy, jak już 3/3 razy w tym temacie :)

PS2. Wiesz, że istnieją przecinki, ą,ę itp. ? Pytanie retoryczne.. Wiem, że nie wiesz.

Lubię to Forum ^^
Posty: 74
Rejestracja: niedziela 10 cze 2007, 23:31

Postautor: Carmelo » niedziela 19 sie 2007, 21:14

Jak bym cie znał to w tym momencie skasował bym ci ryj :) poroponuje usuń ten post :)
Obrazek
Wu Wear !!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1204
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Red Dead Redemption
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » niedziela 19 sie 2007, 21:36

Carmelo pisze:Jak bym cie znał to w tym momencie skasował bym ci ryj :)

Kamil <podaje ręke> Zdajesz sobie sprawe, że Cie sprowokowałem ?

Carmelo pisze: poroponuje usuń ten post :)

Nie skorzystam, to forum.

PS. W poprzednim poście napisałem, że koleś z Twojego siga jest ciemny, to była aluzja do jego koloru skóry, i rasistą nie jestem.. Dziwne, żeby murzyn nie był ciemny :) To rak w ramach wyjaśnienia, jakby ktoś nie zrozumiał.

Miałem już nie odpisywać, ale odpisałem - tym razem po raz ostatni. Pozdro

Under Defeat Master
Awatar użytkownika
Posty: 499
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 16:36
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, XBOX

Postautor: radEk » wtorek 21 sie 2007, 23:57

... jeśli chodzi o samochody to marzy mi się Ford Mustang

Obrazek

jednak znając polskie realia nigdy go nie będę mieć na własność, no chyba że bym miał wujka w Kuwejcie xD

... patrząc bardziej realnie to wybrałbym Forda Capri

Obrazek

... narazie zadowalam się jednak Suzuki Vitarą ojca ;p

... a z motórów to gustuje w klasykach i typowych chopperach: Junak M10, Honda Magna, Honda Shadow, Suzuki GS 850... zdjęć nie daje bo nie chce mi się wklejać ;p

amen...

ps. Kamillo, twoje puenty są boskie...

Następna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości