Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » środa 01 maja 2013, 12:26

Pora odgrzać temat, gdyż Tomcio namawia na kolejne spotkanie w Łodzi.
Oprócz mnie i Tomka potwierdził swój udział jeszcze Kolo. Czekamy na innych chętnych.

Rolly gwarantuje Wam :
- %%
- TV LCD 32
- Dreamcast
- PSP (gry tylko made by SEGA - Phantasy Star Portable, Valkyria Chronicles, After Burner Black Falcon, Outrun 2006, 7th Dragon 2020, Shining Ark, Crush itp)
- X360 (gry tylko od Segi - End of Eternity, Full Auto, Vaquish, Virtua Fighter 5, Virtua Tennis, Sega Rally itp.)
- karta Nexus (łączenie PC z DC)
- czytnik kart SD do DC
- pady,wibry,vmu, kilka guide booków
- gry (oczywiście sporo org. w tym totalne perełki w stylu Blue Submarine no.6 czy jeśli ktoś jeszcze nie grał, nie wiemy czy na czas przyjdzie do Polski pełna wersja ale na pewno będzie wersja RC7 Sturmwind!

Także jeśli chcecie wpaść skopać komuś z ekipy SSS dupe w VF,SF3 czy chociażby pogadać o Niebieskich czy naszej stronie - czekamy na odzew.
Prosiłbym także o osoby które mogą coś ze sobą przywieść aby dały znać co to będzie.
Planujemy także małego pijackiego podcasta - każdy mógłbym np. w nim m.in. przedstawić kilka swoich ulubionych gier. Ale o tym szerzej poźniej.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » środa 01 maja 2013, 12:43

Może napiszę coś na blogu - jak zgłosi się kilka osób więcej, wtedy będzie można wynająć jakąś knajpę na kilka h ;)
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: kolo » środa 01 maja 2013, 15:23

Przeglądnąłem już punciaka i wygląda na to że wszystko działa, czyli jadę. Kwestią jest termin, mi i Tomciowi odpowiada weekend 18-19 maj (przy czym ja mogę bez problemu już w piątek). Jeśli ktoś znajdzie się po drodze to mogę go zgarnąć i pojedziemy razem.

Mogę przywieźć.
1. Japońskiego saturna (niestety obraz czincz, więc jeśli ktoś ma RGB...), wraz z rozszerzeniem pamięci i padami (1x mark2, 1x mark1 i konający mark2) + gry:
- Street Fighter Zero
- Street Fighter Zero 2
- Baku Baku Animal
- Last Bronx
- Vampire Savior
- ewentualnie pozostałe gry (Grandia, Sakura Taisen 2 i VNki)
2. Mega Drive + Mega Stick i gry, choć nie ukrywam że wolałbym przywieźć sam stick i gry, mam kabel AV na czincze.
Niestety na moich padach nie da się grać, więc będzie tylko jeden kontroler (stick) chyba że ktoś coś doniesie.
Gry:
- Golden Axe 2
- Street Fighter 2 SCE
- Sonic 2
- Streets of Rage 2
- Thunder Force 4
- Dragon's Fury
- Burning Force (crap)

Jeśli ktoś koniecznie będzie chciał mogę także przytargać:
3. Gry na PSP:
- Phantasy Star Portable 2
- Mega Drive Collection
- Darsktalkers Chronicles
- BlazBlue: CTP
4. Gry na DC (będę brał głównie arcade, ale jeśli ktoś chce coś jeszcze to niech da znać):
- DoA2
- Soul Calibur
- Power Stone
- Crazy Taxi 2
- Fur Fighters
Z ciekawostek:
- japoński RE Code Veronica
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » środa 01 maja 2013, 15:45

Kolo nie bierz za dużo bo i tak wszystkiego nie ogramy (zawsze jest za mało czasu aby wszystko co fajne sprawdzić) - podsumowując mamy już DC, Satka, X360, PSP :D i multum gier.
Tomcio ma zabrać jeszcze Xboxa1 - ale co do gier mam nadzieje, że da radę coś załatwić z tego co mu napisałem made by SEGA :)
Na Satka możesz zabrać wszystko co masz oprócz Novelek, na DC zabierz to co w oryginale. PSP w sumie mnie wali ale gier od Segi przegapić nie można :P
Niech każdy weźmie Pada do DC, ewentulanie swoją memorkę kabel RGB też się przyda (kupię nawet!).
X360 będe miał tylko z jednym padem - więc drugim nie pogardzę jak coś.

Ja załatwie żarło i browce także o to się nie martwcie, więc nie tachajcie ze sobą i tak kawałek musicie dojechać.
Jak coś można też poźniej wyskoczyć do Manufaktury do największego salonu gier - Jazdy Park i ponapierdalać na automatach Arcade jak rasowe nerdy :D
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » środa 01 maja 2013, 15:56

Z grami na iXa nie będzie problemu - zresztą część mam. JSRF nawet posiadam w oryginale, z czego żem niezmiernie dumny :D Jak by ktoś miał pada do iXa to niech weźmie, bo moje są w dość opłakanym stanie.

PSP brać nie warto, bo i tak nie będziemy grali ;) Z kilku konsol można zrobić użytek co najwyżej na uczelni, w autobusie, natomiast wiem z doświadczenia, że na imprezach najlepiej spisują się stacjonarki. MD też nie bierz, wszystko zrobi emulator odpalany z karty pamięci na DeCe :P
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » niedziela 05 maja 2013, 14:00

Tomek to git. Na X1 SEGA zrobiła naprawdę mocne pozycje i właściwie każdy to hit.
Jeśli mamy robić podcasta ja z chęcią wypowiem się na temat kilku gierek.
Głównie importy (Napple Tale, es, RiglordSaga, Last Blade 2 ale z chęcią też zarzucę coś np. o Record of Lodoss War czy Skies of Arcadia, Panzer Dragoon czy Sega Rally)- czyli to co lubię.
Można też jak wcześniej wspomniałem obskoczyć salon Arcade jak będziemy mieli siły :D

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Czwartek 10:00-01:00
Piątek-Sobota 10:00-03:00
Niedziela 10:00-01:00

Jeśli macie jakieś pomysły związne też np. ze stroną czy forum można to też przedyskutować.
Zapraszamy wszystkich chętnych do Łodzi :D
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » niedziela 05 maja 2013, 14:13

W ogóle w moich oczach Xbox to taki nieoficjalny następca DC - przecież te wszystkie gry od Segi i nie tylko mają w sobie tyle klimatu i miodu, że głowa boli. Do tego online, dalej działający! Ostatnio gram z Martinexem i innymi w Rallisport Challenge 2 czy Forzę i świetnie wygląda opcja multi.

Ja natomiast mogę powiedzieć coś niecoś o Sturmwindzie, czyli grze, na którą jestem napalony od kilku lat. Jakie szczęście, że paczuszka do mnie już leci! :D
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » niedziela 05 maja 2013, 15:48

Może zróbmy listę co warto pokazać takby aby nic fajnego nie przegabić bo jak się zagramy i pochlamy to może wyjść różnie.
Ja jeszcze dziś dopiszę w tym temacie co chciałbym Wam pokazać, bo większość z Was pewnie nie zna niektórych tytułów czy nawet nie widziała ich w akcji a mają oromne pokłady grywalności.

Rozmawiałem też z bracholem jak będzie miał wolne i będzie miał kogo ze szkrabem zostawić to może też wpadnie ale jeszcze nic nie obiecywał.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » czwartek 11 lip 2013, 23:05

Chętnie znajdę trochę wolnego czasu w którąś sobotę. Panowie, a może pojutrze? Kto może podjechać do Łodzi? :P

PS: Za tydzień nie mogę.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » piątek 12 lip 2013, 10:25

Jako że mam urlop mi pasuje każdy dzień - z tą sobotą może być problem bo mam urodziny ojca. Ale od niedzieli do niedzieli - do wyboru do koloru.
Poźniej niestety juz tylko weekendy.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: kolo » piątek 12 lip 2013, 12:17

Ja naprawdę mogę jechać kiedykolwiek, dajcie mi tylko trochę czasu na wrzucenie złomu do samochodu i wyspanie się a niemal na pewno przyjadę kiedy ustalicie konkretną datę.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 58 gości