Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » wtorek 02 sie 2011, 14:37


SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » wtorek 02 sie 2011, 15:04

Jakby co jest oficjalne pozwolenie ojca ("<wzruszenie ramionami> to organizuj <dalsze oglądanie kiepskich>").

A więc postanowione, jeśli sami przyjeżdża to pije na sępa, ewentualnie kiedyś zwróci część kasy.
Może wstępnie umawiamy się na 12go-13go (z ewentualnym do 14go ale to może rodzinkę już zaboleć), żeby odespać zatrucie 15go.

No niestety - daleko, w końcu to skraj cywilizacji (prawie Ukraina).

----------

Jakby co to później dam wam dokładny adres.
Mój nr. komórki to: 600 921 565
GG: 6082323 (na wypadek gdyby ktoś nie doczytał adresu, bo będę posyłał na PW "zapisanym").

----------

Rafi pisał że nie wpadnie (jest goły).

----------

Jeśli chcecie tych co przyjadą pociągiem mogę odebrać ze stacji PKP w Łańcucie albo Rzeszowie (jeśli będę miał w końcu samochód).
Ostatnio zmieniony wtorek 02 sie 2011, 18:17 przez kolo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Bez pisania wariuje ^^
Awatar użytkownika
Posty: 422
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 00:54

Postautor: wojtas-nm » wtorek 02 sie 2011, 15:18

jak wypali, poróbcie jakieś foty.

BTW. z pierwszej ustawki nic nie zostało uwiecznione? :)

Wpadam i wypadam
Posty: 26
Rejestracja: piątek 25 wrz 2009, 18:26

Postautor: DizzyX » wtorek 02 sie 2011, 16:36

Na ten rok już za późno na organizowanie jakichkolwiek imprez z mojej strony, chyba że we wrześniu.
Generalnie nie raz już organizowałem różnego rodzaju zloty/imprezy itp i myślę, że dałoby się i tą kwestię ogarnąć.
Mieszkam mniej więcej w centrum Polski, a impreza mogłaby się odbyć w miejscowości Sielpia Wielka w województwie świętokrzyskim.

Co mogę zaproponować... sporo :) Przede wszystkim w miarę tanią bazę noclegową (ok 30 PLN od osoby za noc). Dodatkowo ognisko integracyjne, w domku telewizorek z możliwością podpięcia konsol. Przy dobrych wiatrach może udałobysię zorganizować rzutnik i ekran.

Ze sprzętu - oczywiście część swojego mogę udostępnić, ale miło by było, gdyby każdy przywiózł coś od siebie ;) Na pewno preferuję przywożenie swoich prywatnych padów do wszelakich konsol (oczywiście w miarę możliwości ;) ).

Myślę jednak, że dobrze by było w takim przypadku "połączyć się" z jeszcze jakimś forum - chociażby retroage.net :)

Pozdrawiam.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » czwartek 04 sie 2011, 10:00

Dobra, no to Sami, określ się najlepiej jak możesz xD nie wiem czy są jakieś połączenia z mojego miasta do Rzeszowa - prędzej w Łodzi, muszę się jeszcze zorientować.

Ale jakby co, jadę. Sami, kołuj kasę, więcej niż stówa na bilety pewnie nie będzie potrzebna ;) tym bardziej, że jesteś studentem i masz spore zniżki na jazdę pociągami.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » czwartek 04 sie 2011, 10:41

Brak kasy, mam w tej chwili inne wydatki które mają większy priorytet jak zlot. W tym roku mnie nie będzie.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » czwartek 04 sie 2011, 13:20

Dobra to jak ktoś ma jechać, albo się waha to niech się ustosunkuje tutaj (dla pewności) jakiś tydzień przed, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy, czy przekładać, odwołać czy coś w tym stylu ;)
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 06 sie 2011, 16:28

Nie można tego zorganizować w jakiś wrześniowy weekend? Wakacje to wbrew pozorom nie jest najlepszy okres - praca, imprezy, wyjazdy.

Jestem mobilny, moja A3 z gazem pali tyle, co nic, a trasy dalekie lubię :P Chociaż nie udzielam się od dłuższego czasu i polot do gier także już uleciał, większość szczeniackiego "naście" upłynęło mi pod logiem makarona i w forumowym towarzystwie. Nie odpuszczę okazji przechylenia z Wami kilku głębszych, więc mam nadzieję, że temat nie ostygnie.

Pozdro!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » sobota 06 sie 2011, 17:02

To co panowie robimy? Nie wiem jak będę miał we wrześniu ze względu na poprawkową, pierwsza połowa na pewno zawalona, druga zobaczymy (albo będę miał całkiem wolne, lecz wtedy na pewno nie będę mógł nigdzie jeździć ani przyjmować gości aż rodzince przejdzie).
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » sobota 06 sie 2011, 18:43

No w sumie racja. Wrzesień to chyba lepszy okres na zlot. Jestem jak najbardziej na tak - Samuel zdoła uzbierać trochę kasy, ja wtedy bezproblemowo (tak myślę...) wezmę dzień urlopu, a Ty, Kolo, zdążysz zaliczyć na spokojnie wszelkie pozostałe poprawki.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » czwartek 08 wrz 2011, 16:08

No to co? Ja już zdałem wszystko, wypadało by pomyśleć nad jakąś wspólną datą.
Ja mogę w zasadzie w każdym terminie oprócz okolic siedemnastego (osiemnastka siostry), jak ktoś będzie po drodze to mogę go zgarnąć.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości