Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » sobota 10 wrz 2011, 16:48

kolo pisze: jak ktoś będzie po drodze to mogę go zgarnąć.


Podobnie ja.

Zrobię tylko przegląd w aucie, którego nie mam od marca :P

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Postautor: Tomcio » niedziela 11 wrz 2011, 16:28

Szczerze to w tym miesiącu u mnie w pracy będzie lipa z uzyskaniem jakiegokolwiek wolnego dnia. Jak wiecie z SB, zasuwamy nawet w soboty, czasem do dwudziestej drugiej. Dodatkowo sprawy się skomplikowały, z racji tego, że 'troszkę' awansowałem na drabince w zakładzie. Jestem jednym z czterech głównych pracowników na pewnym stanowisku - a że nie ma jeszcze żadnego zmiennika, lub po prostu piątej osoby, będzie cholernie ciężko żeby dostać urlop. Jutro pytam o sobotę wolną (chociaż kurwa do kina chciałbym pojechać sobie, a nie, tylko robota i robota...), ale nie wiem jak z tym będzie.

Zobaczymy w październiku.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

Pro User
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2012, 13:16

Postautor: King » czwartek 12 kwie 2012, 18:48

Fajnie było te wszystkie posty poczytać :) Jak jeszcze mieszkałem w kraju, organizowałem takie spotkania w formie turniejów (bijatyki - seria Tekken i Soul Calibur) między kumplami i osobami, z innych pobliskich miejscowości, które potrafiły się zachować i był zawsze spokój. Max do 10 ludzi w mieszkaniu. Pewnie następnej okazji już nie będzie, szkoda... Do Rolly-ego do Łodzi mam od siebie aż 500km, więc miałbym kawał drogi do przejechania. Chyba, że miało by to potrwać 3 dni, to wtedy się opłaca :hyhy:

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Posty: 297
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 19:43
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamcast & PSP & PS3

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Torqe » środa 22 sie 2012, 12:32

Odgrzewam temat bo może coś kroi?
Np. koło Poznania?? :P
Trochę mi szkoda że nie mieszkam jak większość w Łodzi bo też z Wami bym pochlał!
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: kolo » środa 22 sie 2012, 12:33

King ja też nie mam lekko - do Łodzi jedyne 300km, do Poznania tylko 2 razy tyle, ale gdyby było 2-3 dniowe - przyjechałbym choćbym miał się zesrać.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2447
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » środa 22 sie 2012, 12:34

Chłopaki ja by z chęcią Wam zaproponował nocleg ale mam raptem kwalerkę :D W 35m2 nie poszalejemy.
Na jakieś weeekend - łaj not? Wóda i żarcie, dach nad głową mogę zapewnić :P Laskę wywalę do rodziców bez prawa wstępu i po kłopocie :D
Gorzej z konsolami bo pożyczyłem do końca wakacji bratu Satka i DC bo chciał sobie chłopak pociurać.
Giery się znajdą ;)

-> Torqe : jak skołujesz coś u siebie to można zajechać, daleko do Pyrolandu nie mam :D
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1850
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » środa 22 sie 2012, 12:35

Jak coś to mogę wziąć Dreamcasta, dwa pady i połówkę ;) No w sumie Poznań nie jest daleko - w pociąg i jazda ;)
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: kolo » środa 22 sie 2012, 12:36

Do Łodzi mógłbym pewnie dojechać bez większych problemów, ale do Poznania cholera daleko jest... Może bym przyjechał ale to wielka niewiadoma by ze mną była.

Jakby było u Rollyego to mogę przytargać moje obydwa Saturny (japoński i europejski), DC i Mega Drive, może też Master System (chociaż nie bardzo miałbym gier na to, podobnie MD ale tam jest trochę lepiej). I oczywiście kilka gier na nie - bagażnik pojemny.
Jak mówiłem wcześniej gdyby ktoś się napatoczył po drodze to mógłbym go wziąć, ale musiałbym się przekimać na drugi dzień (choćby w samochodzie) - abstynentem mi się być nie uśmiecha ;)
Obrazek

SEGA Maniak
Online
Awatar użytkownika
Posty: 844
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 03:16
Posiadany sprzęt: DC,PS2,PS3,PS4,PSP,PSV

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: miodo » środa 22 sie 2012, 12:37

Poznań czy Łódź - 300 km, czyli na pełnym baku dałbym radę w obie strony. Tylko nie mam pewności, czy samochód dojedzie...
Jakby zjazd był nad morzem, przyjechał bym na 100%
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1206
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 18:04
Medals: 1
Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: The Evil Within 2
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Kamillo » poniedziałek 10 wrz 2012, 12:25

Jakby, gdyby...

Jeśli Łódź ja się piszę. Jechałbym autem, z trasy od Wrocławia mogę kogoś zgarnąć. I nie przesadzajmy, są uciążliwe, ale wcale nie drogie koleje PKP. Rozumiem z północy na południe, ale tak, jak ktoś pisał gdzieś o 300 km... Bez obrazy, ale trzeba być "sierotą" żeby być dorosłym facetem i mieć problem z pokonaniem tego odcinka.

Bądźmy bardziej konkretni, niech nie piszą już osoby które chętnie by wpadły, ale coś tam, tylko te, które są za i chcą przyjechać. Może wtedy coś z tego wyjdzie.

Edit - doczytałem i zwracam honor kolo z tymi 300km, jednak nie zmieniam, może wjadę na ambicję tym, którzy chcieliby aby to było 2 ulice od nich.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: kolo » poniedziałek 10 wrz 2012, 16:40

No, bo już miałem do ciebie jechać w celu przeprowadzenia poważnej rozmowy :)
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości