Zjazd SSS-manów :)

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » czwartek 30 sty 2014, 17:36

Jakby co to niedziela - 16. luty. W poniedzialek rano praca, więc odpada ;)
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 703
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 22:03
Lokalizacja: Łańcut
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: kolo » czwartek 30 sty 2014, 18:51

Ja dalej mam przed sobą obronę więc odpadam.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1222
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Sega HQ
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Dreamcaster » czwartek 30 sty 2014, 19:18

Ja również się nie pojawię. Matka ma wtedy okrągłe urodziny i szykuje się rodzinna impreza.
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » piątek 31 sty 2014, 12:23

Dla mnie równie dobrze może to być niedziela tydzień wcześniej lub poźniej, byle do marca.
Bez różnicy - weekeny mam wolne, w tygodniu pracuje więc nie ma szans.
Poźniej już raczej będzie ciężko, tym bardziej że będa miał wyjazd w urlop, poźniej inne sprawy "rodzinne" :P
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » niedziela 02 lut 2014, 13:35

Mogę wpaść 23 lutego.
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » piątek 14 lut 2014, 01:00

Tomek to ja zapraszam w takim razie na procentowe chlanie i granie :D
Na pewnie nie zabraknie klasyków na Makarona oraz nowego stuffu na DeCe (nie tylko gry) ale i również nowości na PC (Binary Domain, Alpha Protocol, The Cave, Company of Heroes i inne dobre gry na blaszaka Made by SEGA).
Do tego czekają klasyki - czyli hity z Saturna takie jak Baku Baku, Sega Rally, bitki 2D.
Ogramy może też demko Redux:Dark Matters bo chyba nie wszyscy mieli okazje no i nowe apki na Androida 4.0 (Sonic Dash, Zaxxon, Kingdom Conquest II, After Burner Climax itp.)
Coś tam jeszcze wymyślę - może ktoś się dopisze do listy ;)

PS. Plany się troszkę zmieniły, startujemy 16 lutego w niedziele. Jesli ktoś jeszcze chce się dopisać dajcie znać, bo będe musiał kupić więcej browca :D
Potwierdzili, że wpadną : Tomcio, szczuru no i ja ;)
Do testów będą:

- DC, pady, Nexus, Vga, czytnik SD, masa org. gier do sprawdzenia, gudie booki
- PS3 + gry od Segi
- PC z hdmi + 2 pady + masa org. gier Segi (te retro oraz nowości)
- Android i kilka gier, które udało mi się zakupić/ew. SEGA udostępniła za darmo

Postaram się o więcej fotek i kto wie może coś ala podcast bo kto wie kiedy uda się znów spotkać. Pewnie nie prędko.. Trzeba też podkręcić jakieś wyniki do działu Leaderboards przy okazji :P
Obrazek
Obrazek

Zaawansowy Forumowicz
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2009, 15:33
Lokalizacja: Łódź
Aktualnie gram w: The Legend of Zelda Wind Waker
Posiadany sprzęt: NES, SNES, PSX, PS2, PS3, PSP, XBOX, X360, NGC, NDS, WII, SATURN, DC, N64

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: szczuru » piątek 14 lut 2014, 23:59

Gdyby ktoś z uczestników życzył sobie jakieś konkretne gry na PS3 (nie tylko od Niebieksich) to pisać w temacie ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » poniedziałek 17 lut 2014, 16:31

Trochę nam wczoraj przy browcach zeszło :D
Ale spotkanie zaliczam do bardzooo udanych - jak się okazuje, łódzkie ma sporo miłośników sprzętu Segi. Może jeszcze kiedyś ktoś się ujawni :P
Podziękowania dla Artura, że przywlukł PS3 i dodatkowe %%% :D
Odświeżone Nights czy choćby Yakuza 4 i Sonic Generations (jak się okazuje najlepszy Sonic w jakiego grałem do tej pory!) wyglądają świetnie!
Jak się okazuje pojedynki były bardzo wyrówane, tematów do obgadania masa i jak zwykle zabrakło czasu aby wszystko ograć (chociaż te ważniejsze).
Oby jeszcze była okazja pograć w większym gronie (zabrakło min. Tomcia) ;)

PS. Artur Twój DC wpadł mi w łapy i z rana musiałem go wyszorować - sorry teraz jest prawie jak nowy :D
Obrazek
Obrazek

Zaawansowy Forumowicz
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 lis 2009, 15:33
Lokalizacja: Łódź
Aktualnie gram w: The Legend of Zelda Wind Waker
Posiadany sprzęt: NES, SNES, PSX, PS2, PS3, PSP, XBOX, X360, NGC, NDS, WII, SATURN, DC, N64

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: szczuru » wtorek 18 lut 2014, 02:58

Rolly pisze:Trochę nam wczoraj przy browcach zeszło :D
Ale spotkanie zaliczam do bardzooo udanych - jak się okazuje, łódzkie ma sporo miłośników sprzętu Segi. Może jeszcze kiedyś ktoś się ujawni :P
Podziękowania dla Artura, że przywlukł PS3 i dodatkowe %%% :D
Odświeżone Nights czy choćby Yakuza 4 i Sonic Generations (jak się okazuje najlepszy Sonic w jakiego grałem do tej pory!) wyglądają świetnie!
Jak się okazuje pojedynki były bardzo wyrówane, tematów do obgadania masa i jak zwykle zabrakło czasu aby wszystko ograć (chociaż te ważniejsze).
Oby jeszcze była okazja pograć w większym gronie (zabrakło min. Tomcia) ;)

PS. Artur Twój DC wpadł mi w łapy i z rana musiałem go wyszorować - sorry teraz jest prawie jak nowy :D


Przy odpalaniu Nights nie miałeś problemów z kontrolerem?

Dzięki za wyczyszczenie DC ;) Uwierz mi, że i tak dzień przed spotkaniem wyglądał prawie jak "Sega Sports Edition" - tak czarny xD

Co do samego spotkania - podzielam Twoje zdanie - pewnie w miarę możliwości jeszcze nie raz zawitam ;) BTW Sturmwind rządzi! :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1844
Rejestracja: środa 12 gru 2007, 17:24
Lokalizacja: Łódź
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Aktualnie gram w: Spiderman (PS4), Wiedźmin 3 (Switch)
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Switch, PS4, PSVita

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Tomcio » wtorek 18 lut 2014, 11:33

Niestety nie mogłem się zjawić - wyjątkowo. Niemniej żałuję i liczę, że jeszcze w niedalekiej przyszłości coś uda się zorganizować ;) @Rolly, czym czyściłeś DeCeka? Jeleniem i gąbką? :D
NINTENDO FRIEND CODE: SW-4218-9822-1605

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Posty: 2446
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: L.O.L Lack of Love, Virtua Fighter 5, Pier Solar, HoMMIII, Blue Submarine no.6
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, XboxOne S, Android, Raspberry Pi B+

Re: Zjazd SSS-manów :)

Postautor: Rolly » wtorek 18 lut 2014, 12:02

Tomcio pisze:Niestety nie mogłem się zjawić - wyjątkowo. Niemniej żałuję i liczę, że jeszcze w niedalekiej przyszłości coś uda się zorganizować ;) @Rolly, czym czyściłeś DeCeka? Jeleniem i gąbką? :D


Jest Ci to wybaczone - następnym razem stawiasz :P
Co do czyszczenia - prawie biały jeleń, w końcu to DC, trzeba z nim delikatnie :D
Tytan kamień + rdza poprawione płynem do mycia naczyć Fary. O dziwo żółty odcień zamienił się w szary.

@szczuru - z Nights nie miałem problemu, pograłem na przewodowym padzie, skończyłem nawet pierwszy poziom ;) Wszystko było ok!
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości