W co aktualnie gramy.

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

W co aktualnie gramy.

Postautor: Han » wtorek 11 gru 2007, 12:36

Wiem że w profilu można wpisać co aktualnie męczymy, ale w tym temacie możemy przybliżyc gdzie jesteśmy na bierząco w danej grze.
U mnie są to -

- Metropolis Street Racer - trzeci od końca Stage, męcze się niemiłosiernie juz od ponad dwóch miechów i nie daje rady..
- Karous - zatrzymuje się zawsze na 4 Stage'u i dostaje bęcki, ze względu na brak kredytów, mimo to walcze..
- Yakuza - przy końcu gry, niechce walić spojlerów :)
- Virtua Fighter 4 Evo - jak zwykle Quest , tym razem postać Brad.
- Golden Sun - na emulatorze bo niestety nie mam GBA - początek gry, pierwsza wioska, mimo to już mnie wciąga.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » wtorek 11 gru 2007, 15:21

Mój DC wci±¿ nie dzia³a to i na nim nie gram.
Narazie nie planujê jego naprawy, bo bym zawali³ wszystko i znik³ z ¿ycia codziennego na przynajmniej miesi±c (przy okazji zabi³o by to moj± deprechê, ale nie o to chodzi :) ).

Na X'e mêcze aktualnie.
Halo 2-multi, single'a wogóle nie chce mi siê przechodziæ.
DOA:U-zaliczanie trybu story na poziomie normal i odkrywanie bonusowych strojów (trochê ich jest:).
Quake 3:arena (porcik z kompa)-tryb multi z botami, bo w online jest co¶ skopane :) ).

Ponadto czasem odpalam Beats of Rage X (zaliczone, ale i tak mi siê podoba) oraz Crazy Taxi 3 (crazy X zaliczone, choæ nie by³o ³atwo).

Na emu PSX'a (pcsxbox) zaliczam RE2 (w³a¶nie zmierzam do podziemi) i RE3 (Tower Clock-pocz±tek).

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » wtorek 11 gru 2007, 15:43

Ja wreszczie mogę trochę więcej niż 15 minut dziennie ^^ poświęcić na granie, więc trochę gier także przechodzę.

- Napple Tale - bonusowy save po skończeniu gry - narazie początek scenariusza, masteruje sobie stage Cherry Front.
- Mystaria - aktualnie przed misją z pierwszym wcieleniem Lord'a Bane, kręce się po miastach itp.
- Rent a Hero no.1 - jestem po misji gdzie pomogłem skopać jakiś szczylów okradających dzieciaka.
- Zero Gunner 2 - po pokonaniu bossa, męczyłem Stage 2-1 ale odpuszczę chyba, jak dla mnie ciut za ciężko - masa strzałów nie do ominięcia.
- Vigilante 8 2nd Offence - scenariusze Driftrers'ów (dokładnie katuje misję z pociągiem - cholernie ciężka), reszta postaci zaliczona.
- Jet Set Radio - początek 3 scenariusza, areny wymagają trochę wprawy, szczególnie gdy chce się zebrać dodatkowo emblematy, więc jeszcze sporo się tu pomęczę..

Spoza konsol Segi czasem Guardian War (emu 3DO) - jestem na 6 misji, i podciągam trochę LV, gram naprawdę sporadycznie.
Obrazek
Obrazek

Pro User

Postautor: Century Child » wtorek 11 gru 2007, 22:01

Nie da się ukryć, że DC poszedł nieco w odstawkę, bo wszystkie gry jakie mam na niego już przeszedłem, poznałem, a na piratach.... jasna sprawa. Dlatego też:
-Forza 2 (także on-line) - w sumie początek, nie mam zbyt dużo czasu by siąść i pograć konkretnie, ale:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Kolejne gry:
-Bioshock - chodzę to tu, to tam, ogólnie przez brak czasu identycznie jak przy Forzie.
-Call of Duty 4 - on-line na kilkadziesiąt minut
-Skate

Ogólnie liczę że na świętach siądę zarówno do w.w. gier i je wymasteruję, ale też DeCekowi dam szanse ^^. Pozdrawiam,

Post zmodyfikowany i zamieniony na miniatury - obrazy totalnie rozjechały ramki Forum - Rolly
Przepraszam, u mnie w FF było niby ok ^^ thx za poprawę
Obrazek

Daje radę ^^
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Shenmue (DC) & Crush (PSP)
Posiadany sprzęt: Dreamast & PSP

Postautor: Torqe » środa 12 gru 2007, 21:13

U mnie od dość dawna przede wszystkim :

Sword of Berserk - po raz 5 - aktualnie przebijajam się przez mój ulubiony labirynt gdzie pewnie zmarnuje parę kontynuacji...

Super Runabout - 4 misja ze scenariusza policjantów, przy okazji namierzam sekrety...

Shenmue - jak narazie po akcji z kotkiem, tułam się i szukam sam nie wiem czego - mimo to lubię tak zabijać czas :)

Poza DC gram sobie troszkę w Chrono Trigger'a i Shining Force 2.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » czwartek 13 gru 2007, 15:07

Wczoraj ukończyłem Manhunta 2, kilka dni temu God of War 2. Przechodze Shenmue, jestem przy ostatnim dniu jazdy wózkiem widłowym. Prócz tego z niem dzisiejszym "odkurzyłem" starero save'a z Blacka na PS2, ukończyłem czwartą misje, więc jestem w piątej. Jutro będe miał kilka/naście nowych gier na PS2, z których planuje zacząć Def Jama FFNY i Silent Hill'a 4. Pociągne też pare pozycji na multi z kumplem.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL

Postautor: Rolly » piątek 14 gru 2007, 18:44

Ja właśnie kończę ostatnio ukrytą postać w Vigilante 8 2nd Offence, ale coś oftopowego miałem napisać - tak sobie popatrzyłem na screeny z Forzy i przypomniałem sobie że coś podobnego było już od dawna możliwe w Tokyo Xtreme Racer 2 gdzie mieliśmy Sticker'y - odpaliłem więc DC i wyedytowałem sejwa ^^
Jak narazie co nieco udało się już stworzyć - ale do pełni sukcesu potrzebuje jeszcze skumanie o co chodzi z paletą kolorów bo za każdym razem otrzymuję inną niż w rzeczywistości...
Przykładowy krótki filmik (wybaczcie jakość TV) i fotka której użyłem :

http://www.megavideo.com/?v=RCHNOXXM lub http://pl.youtube.com/watch?v=Oi53yQNGCOo

Obrazek
Myśle ,że się w końcu uda ;)
Obrazek
Obrazek

Tylko oglądam...

Postautor: R4Zi3L » sobota 15 gru 2007, 12:35

Aktualnie pocinam w Enemy Zero na SS :) Niestety na emu - ale wszystko ładnie chodzi :P Uwielbiam gry WARPa... BTW... grał ktoś w to?

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Kamillo » poniedziałek 17 gru 2007, 12:53

Ja ukończyłem już Shenmue, i DC niestety na razie odpoczywa. Na czarnuli rozwalad Def Jam'a Fight For NY. Najlepsza nawalanka w jaką grałem ever. Możliwość kupowania nowych ubrań, przebierania się, tatuowania, zmianiania fryzur, koloru włosów a nawet dziewczyn, ulepszania skillu fightera którym potem możemy walczyć w opcji arcade ^^ No i story z rozbudowaną fabułą i mnóstwem walk, przekraczających liczbę 10, jak to w większości bijatykach bywa. O brutalności i ulicznych stylach walki nie wspomnę. Znudziły mi się już te karatekowate Tekkeny...
Miałem przechodzić Silent Hill 4, ale jakoś mi nie podeszła ta gierka. Jeszcze pewnie będzie kilka podejść.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » piątek 28 gru 2007, 20:56

Zabrałem się za Shenmue - tak jak sobie obiecałem ,jak narazie początek gry ,kilka dni raptem za maną - aktualnie poszukiwanie i przegrzebywanie każdego konta itp.
W końcu także znalazłem czas aby dorwać w łapy także kolejnego DC'kowego rpg - Evolution i co by tu mówić sporo grania już za mną - Mag, Linear i Gre na 40LV, sporo przedmiotów i skills'ów dla broni Cyraframe - niestety brakuje kasy aby je podbić na wyższy poziom. A lokacja po której się kręce - Shades Ruins.
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Kamillo » sobota 29 gru 2007, 17:57

Ja aktualnie siedze w Silent Hill 4 a dokładniej w więzeniu. Pomieszałem coś z tymi (jeśli ktoś wie o co chodzi) zaworami po czym dokonalem zapisu (damn!) i wszystki poszło się kochać. Może jeszcze znajde trochę motywacji, popróbuje troche i zaświece światło w tej pieprzonej kuchni...

Następna

Wróć do ● FREE