W co aktualnie gramy.

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: W co aktualnie gramy.

Postautor: martinex 2017 » poniedziałek 07 lis 2016, 22:33

Le Mans i Resident Evil 3 (teraz US wersja bez cenzury) Na DC.

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » czwartek 10 lis 2016, 01:14

Binary Domain - akcja, non-stop akcja i tak się wkręciłem aż dotarłem do finału! Palce bolą od klawy - nie wiem czy dziś dam radę :)
RiglordSaga 2 - 4 misja, i przy okazji leveluje trochę drużynę.
Record of Lodoss War -66 godzin ale chce wyssac z gry wszystko. Ostatnie wyzwanie jest mega trudne. Zbieram mithril i pakuje w herosa ile się da!
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: Xbox One S, PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » niedziela 20 lis 2016, 17:43

Skończyłem dzisiaj God of War 3. Pomimo kilku średnio wyważonych pojedynków, oceniam grę na 9/10. Najlepsza odslona trylogii, bez dwóch zdań.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: martinex 2017 » poniedziałek 05 gru 2016, 12:27

Obecnie Shenmue 2 w wersji na Dreamcasta, sprawdzam sobie czym się różni od wersji na Xboksa. Praktycznie to samo. Poza importem save'a (dodatkowa kasa, którą i tak Ryo traci na początku gry:P), brakiem tych dodatkowych filtrów/aparatu. Gra częściej zwalnia, choć bez tragedii. No i nie ma pasku postępu w trakcie napieprzania w drzewo w parku:). Myślałem, że gra będzie wyglądać zauważalnie gorzej:).

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » wtorek 06 gru 2016, 00:49

Już prawie drugi tydzień gram w Overwatch, panowie jaka ta gra jest dobra... :]
Jak na razie mam 25 godzin na liczniku, myślałem że już nigdy żadna gra mnie tak nie wciągnie, jak to zrobił OW.
Bardzo lubię takie drużynowe strzelanki z zadaniami. W liceum grałem nałogowo w Enemy Territory, który ma wiele podobieństw do OW (klasy postaci, zadania, skupiony na grę zespołową a nie indywidualne naparzanie).

Blizzard cały czas rozwija grę. Ponoć na święta mają wypuścić nowe mapy. Co jakiś czas dochodzi do składu nowa postać itd. Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty, wczoraj przeczytałem, że branża doceniła ich grę i dostała 3 nagrody na ostatnim The Games Award. Najważniejsza nagroda czyli Gra Roku przypadła właśnie OW. Pozostałe kategorie w których wygrał to najlepszy multiplayer oraz najlepsza gra e-sportowa.

Jeśli macie trochę grosza to polecam, nie zawiedziecie się. 10/10
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » wtorek 06 gru 2016, 15:30

Po raz kolejny wróciłem do SILENT HILL DOWNPOUR i całe szczęście udało mi się pójść dalej, bo po "zacięciu się" prawie rok temu, gdyby nie teraz, pewnie bym już nie wrócił. Gra dobra, chociaż do najlepszych z serii jej daleko. Wczoraj trafiłem na świetny "smaczek" - wędrując po Silent Hill znalazłem balkon z pokojem gdzie świeciło się światło. Co się okazało, za pomocą pewnego narzędzia można było tam wejść, co uczyniłem i trafiłem do... sławnego mieszkania w którym uwięziony był bohater Silent Hill 4. Uwielbiam takie odniesienia.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Kamillo » wtorek 13 gru 2016, 19:31

No i Silent Hill Downpour ukończony. Jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem, że będzie gorzej. Nie jest to oczywiście poziom Silent Hill 2, natomiast wrzuciłbym ten tytuł do jednego worka z bardzo dobrymi Origins czy Shattered Memories. Na pewno dużo lepsza niż Homecoming. Jest klimat, ciekawe zagadki i dobra fabuła - IMO, bo opinie czytałem różne i chyba nawet więcej krytycznych (stąd zaskoczenie). W każdym razie miło było znów spędzać długie wieczory w Silent Hill, a gdyby nie dziewczyna wołająca do łóżka, byłyby zapewne dłuższe.

Aktualnie nic nie "przechodzę", muszę rozejrzeć się za czymś ciekawym. Natomiast co jakiś czas odpalam GTA V i chociaż gra dawno już zakończona, dokupuje cały czas nowe nieruchomości i firmy oraz zmieniam fury w garażach głównych bohaterów.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Tomcio » środa 14 gru 2016, 11:38

Nawalam w Uncharted 2 - około 70% aktualnie, w weekend skończę ten świetny tytuł.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Kamillo » czwartek 29 gru 2016, 01:00

Na gwiazdkę od brachola dostałem Silent Hill HD Collection na X360, czyli SH 2 i 3 w wersji HD. Jako fan na pewno wezmę się na dniach za dwójkę, będzie ciekawy flashback.

Sam natomiast wybierając się po fajki do biedry zastałem kilka pozycji na Xboxa 360 i skusiłem się na kultowe już SKYRIM. Cienki jestem w RPG i pewnie całości nigdy nie ukończę, ale po Diablo III przekonałem się, że dopóki gra mnie nie przerośnie może być ciekawie - toteż jestem właśnie po pierwszej godzince zabawy, zobaczymy jak będzie dalej :)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: martinex 2017 » czwartek 29 gru 2016, 12:19

Forza Horizon (X360) ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Tomcio » czwartek 29 gru 2016, 13:18

Przeszedłem Uncharted 2, więc tego samego dnia wziąłem się za Uncharted 3. FENOMENALNY tytuł, ucieczka z walącego się pałacu w Chateau - jedna z najlepszych akcji w grach wideo. Po przejściu około 1/3 gry mogę powiedzieć, że gra jest bardziej wyważona, przemyślana i ładniejsza (a myślałem, że to już niemożliwe...) od dwójeczki. Polecam, warto, warto jak cholera!

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● FREE