W co aktualnie gramy.

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Re: W co aktualnie gramy.

Postautor: miodo » sobota 31 gru 2016, 19:25

Aktualnie Resident Evil 0 HD na PS3. Gram na easy gdyż backtracking w tej grze jest kosmiczny - wyleciała skrzynia, element niezmiennie kojarzony z tą serią. Zamiast niej możemy zostawiać itemy w dowolnym miejscu, co wkurza niesamowicie z powodu zbyt małego inwentarza postaci - tylko 6 slotów, przy czym większość giwer zajmuje aż 2. Naszczęście na easy amunicji i medykamentów jest na pęczki więc nie trzeba biegać w te i we wte. Graficznie jest super, pomysł z kooperacją 2 postaci też jest spoko, do tego dużo ciekawych zagadek. Co prawda gry jeszcze nie ukończyłem ale wstępnie wystawię mocne 8/10.
///

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: Xbox One S, PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » niedziela 15 sty 2017, 15:21

Uncharted 3 zaliczone - mega produkcja, jak dotąd moja ulubiona gra na PS3.

Wczoraj odpaliłem Killzone 2. Przeszedłem trzy misje, spróbuję skończyć ten tytuł, ale wiem, że będzie ciężko. Graficznie gra jest zajebista i robi fenomenalne wrażenie, ale jednak gameplay nie należy do najciekawszych. Idź do lokacji, rozwal licznych przeciwników, idź dalej, rozwal wszystkich... Bardzo schematyczna gra. No nic, idę dalej. Odpalam sobie w międzyczasie grę Ratchet and Clank HD i jestem oczarowany! Gra kupiona w promocji za 16.50. Ściąga się też Sly Cooper Złodzieje w Czasie, ale to na potem.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Tomcio » poniedziałek 23 sty 2017, 12:43

Dodatkowo na DSie odpaliłem wczoraj The Legend of Zelda: Phantom Hourglass. Mega produkcja, wiem, że zostanę z nią na dłużej! Dodatkowo włączyłem Ghost Trick - świetny pomysł na rozgrywkę + trzymająca w napięciu fabuła. Do poduszki jak znalazł! :)

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid, Raspberry Pi B+

Postautor: Rolly » niedziela 05 lut 2017, 12:57

RiglordSaga2 - nowy kontynent i dość ciężka przeprawa aby zdobyć dodatkową postać. Oprócz tego że wyjątkowo nie mogę nikogo ubić to trzeba podążać po czymś na wzór labiryntu aby dostać się do wyjścia. 30h na liczniku.
Record of Lodoss War - wracam czasem na wyspę aby podpakowac na maksa wszystkie skile i aby okryć wszystkie przedmioty.
Endless Space - ogarniam zasady tej mega rozbudowej strategii :)
Na telefonie testuje taktyczne Fire Emblem Heroes od Nintendo. Zobaczymy czy mnie wciągnie.
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Phantasy Star Online v.2, SEGA Heroes, RiglordSaga 2, Evil Twin:Cyprien Chronicles PL

Postautor: Rolly » poniedziałek 27 lut 2017, 23:07

RiglordSaga2 - 40h zleciało. Dwie dość trudne misje zaliczone (trochę mi z nimi zeszło). Tu pojawi się mały spoiler jeśli ktoś zatrzyma się na zdobyciu centaura Kinga oraz misji w piramidzie. Aktualnie powrót do Dragon Kingdom i próba odbicia zamku.

Spoiler: pokaż
Aby niewidomy King przyłączył się do drużyny musicie pokonać jednego (koniecznie 1 wróg inaczej misja się zakończy i nie będzie można do niej wrócić) z klonów psychodelicznych klaunów - będzie to ten który ma największą ilość HP.
W misji w piramidzie aby dostać się przez mur trzeba będzie koniecznie użyć czaru wiatru (obniżanie, podwyższanie czy latanie tu nic nie da). Ma go np. potężny Kamui (zmieniający się w orła lub niedźwiedzia).

Na Androidzie nuda - gram z doskoku w War Pirates i Fieryland.
Dziś przymierzam się do odpalenia nowego Berserka na PC - muszę pozbyć się trochę GB na dysku aby zwolnic miejsce.
Obrazek
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » środa 26 kwie 2017, 21:35

W pracy dużo gramy w Vitrtua Fighter 4: Evolution oraz CS:Go po sieci.
W domu ostatnio mocno przysiadłem do Outtriggera na DeCe. Chcę ukończyć przede wszystkim cały tryb Mission i odblokować wszystkie bonusowe bronie, postacie i lokacje. Aktualnie już na serii zadań dla "Advanced".
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » czwartek 27 kwie 2017, 11:02

Fajna robota xD

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika

Postautor: Rolly » czwartek 06 lip 2017, 00:01

Powoli chyba widzę koniec RiglordSagi 2 z Saturna. Na liczniku ponad 65 godzin. Rozszyfrowałem jak zmusić wielkiego stwora do latania (znów Biblioteka i trochę łażenia + magiczny przedmiot w ekwipunki i fruuu w górę).
Teraz każdy kontynent stoi otworem. Zostało po oblecenie całości na pewno kilka zadań pobocznych i coś mam przeczucie, że to już czas na finałowe starcie.
Outtrigger na DeCe po wielu próbach - zaliczony!
Retro stuff - Ruskie jajeczka! www.pica-pic.com/#/nu_pogodi/
Poźniej pewnie zasiąde do Bayonetty lub Vaquisha ew. Panzer Dragoon (jedyneczka).
Obrazek
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » czwartek 06 lip 2017, 20:10

Ostatnio gram w BERSERK and the Band of the Hawk. Bardzo fajny slasher, ale tylko dla fanów Berserka. Jak ktoś nie jest w temacie, to się szybko znudzi chyba, że mu nie przeszkadza sieczka gdzie na normą jest 300 hit combo czy 1000 zabitych żołnierzy na jednej mapie i tak w kółko.

Fajnie, że dodali kilka grywalnych postaci oprócz Gutsa, można pomachać mieczem Caską, Judeau, Grifisem, Zoddem i pewnie jeszcze kilkoma innymi, ale jeszcze ich nie odblokowałem. Między misjami jest masa przerywników w formie fragmentów z filmów pełnometrażowych oraz scenki na silniku gry. Opcja Gallery jest bardzo rozbudowana, można zdobywać różne stroje, historie, sylwetki postaci itp. Jako fan Czarnego Szermierza, daje mocne 8/10. Jedyny minus jaki dostrzegam to chyba praca kamery, ale nie ma co się dziwić, na ekranie jest ciągły chaos.

Kilka tygodni temu zacząłem grać w RiME, świetna przygodówka. Przypomina mi trochę The Journey. Fajna grafika w stylu najnowszej Zeldy. Grałbym dalej, ale gdzieś w połowie utkwiłem nie wiem co robić dalej, chyba jestem za głupi. Jeszcze kiedyś do niej wrócę jak tylko wrzucą poradnik na gamefaqs :P.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: Tomcio » czwartek 13 lip 2017, 14:05

Dwa miesiące temu po praktycznie roku zmagań ukończyłem The Last of Us. Odpaliłem ostatnio Tomb Raider (PS3) z 2013 - jest dobrze i polecam wszystkim fanom Uncharted. W wolnych chwilach ścigam się w NFS Hot Pursuit (PS3), która to gra doskonale nadaje się na szybkie, półgodzinne sesje.

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » wtorek 22 sie 2017, 13:55

Ostatnio gram w Starcraft Remastered, stary dobry SC z podrasowaną grafiką i dodanym polskim Dubbingiem.
Dla miłośników RTS, must have.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● FREE