W co aktualnie gramy.

Tu możecie porozmawiać na wszystkie dowolne tematy.
Kulturalnie i na luzie, w tym dziale jest wszystko dozwolone.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: Xbox One S, PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Re: W co aktualnie gramy.

Postautor: Tomcio » środa 23 sie 2017, 10:42

Tomb Raider czeka w kolejce. Mam kilka gier na tapecie, m.in. świetny Puppeteer, Sly Cooper: Złodzieje w Czasie. Częste wyjazdy w weekendy, do tego próbuję rozkręcać własny startup, więc czas mam ograniczony. Ale z grania nie wyrosłem, czego się rok temu trochę obawiałem. Granie dalej sprawia mi gigantyczną frajdę i jest świetną odskocznią od codziennej rutyny.

Rozpisałem się, prawda ? ^^
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Final Fantasy VIII, Tomb Raider
Posiadany sprzęt: PSX, Sega Game Gear, Sega Saturn

Postautor: next THE flex » sobota 26 sie 2017, 14:22

Powolutku powolutku Tomb Raider i Panzer Dragoon Zwei na Saturna. Wkręcam się, bo w TR grałem jedynkę chwile jak byłem mały zaraz po premierze na PieCa a Panzer Dragoon Zwei to marzenie z dzieciństwa (oh te reklamy Bobmark w prasie...)
Kupie gry na Sega Saturn
Kupie gry na Sega Game Gear

Nexttheflex@interia.pl

SEGA Maniak
Awatar użytkownika

Postautor: miodo » poniedziałek 06 lis 2017, 16:15

Resident Evil CV ukończone. Tym samym ograłem wszystkie 'stare' residenty. Ciekawe jest to, że grając jako małolat poległem przy CV bo była zbyt trudna, a teraz nie sprawiła mi żadnych problemów i to bez zaglądania do solucji choćby raz. Nie mogę się doczekać remake'u dwójeczki.
Tymczasem pogrywam w Need for Speed 2015.
///

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posiadany sprzęt: Nie mieści się :(

Postautor: Aris » poniedziałek 06 lis 2017, 20:01

Aktualnie mecze Sonic racing transformed na Vita i Yoshiego włóczkowego na 3ds. :)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 2
Pisarz i filar portalu (1) Patron portalu SEGA-SKY (1)
Posiadany sprzęt: Xbox One S, PS3, PSP, Dreamcast, GBA, GBC, NDS

Postautor: Tomcio » wtorek 07 lis 2017, 10:31

Ogrywam Motorstorm: Arctic Edge na PSP - za cel postawiłem sobie zdobycie wszystkich samochodów i wygranie wszystkich wyścigów. Parę lat temu odpuściłem gdzieś przy szóstej randze (na osiem), a teraz już mam siódmą. Świetna gra, doskonała na szybkie szpile.

Na PS3... cały czas ogrywam Puppeteer, Sly Cooper: Złodzieje w Czasie i Tomb Raidera. Powoli, ale do przodu. Na stacjonarce od Sony gram stosunkowo rzadko, stąd niewielki postęp od wakacji ;)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 1
Upload Master - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: DC

Postautor: Dreamcaster » piątek 10 lis 2017, 18:28

Od kilku tygodni gram w Stardew Valley, dawno żadna gra mnie nie wciągnęła jak ten tytuł. Stardew Valley to klon Harvest Moona, czerpie z niego garściami znane rozwiązania, ale i ma mnóstwo swoich "ficzerów". Na początku mamy do wyboru rodzaj farmy jaką chcemy prowadzić, nastawiona na uprawy, hodowlę zwierząt, wędkowaniu, zbieractwie darów natury, czy górnictwie.

Co fajne, wybierając farmę w typie X nie wyklucza was z aktywności które wymieniłem wyżej. Jeśli lubicie symulatory farmy to polecam z całego serca, gra jest niedroga a zapewnia zabawę na kilka miesięcy. Dzisiaj odkryłem, że gra posiada bardzo dużą społeczność moderską. Jeśli się komuś znudzi oryginalny SV, zawsze może sięgnąć po mody :)

Tutaj możecie obczaić zdjęcia/filmy z gry - http://store.steampowered.com/app/41315 ... ew_Valley/ https://www.gog.com/game/stardew_valley
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » piątek 17 lis 2017, 13:41

Od dawna moje granie wyglądało tak, że raz na kilka miesięcy, jak kobity w domu nie było, siadałem sam na sam z "łyskaczem" i odpalałem sobie GTA V.

Ostatnio w końcu jednak wpadł mi w łapska PS4 Pro i jedną z gier jest Battlefield 1. Generalnie, docelowo kupiłem samą konsolę dla Mafii 3 i RE7 (no i Shenmue III oczywiście chociaż kompletnie nie jestem w temacie jak temat teraz stoi) ale pewnie zanim się zbiorę żeby je nabyć miną kolejne lata świetlne :D W każdym razie w Battlefield jestem po misiach lotniczych które mega mnie wkręciły i chyba pogram jeszcze!

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Postautor: martinex 2017 » sobota 18 lis 2017, 19:57

Ja bym chętnie zagrał w GTAV lub Rise of the Tomb Raider. z GTAV to problem, bo jedna kopia była by, a dwie konsole i walka o płytę xD. Na tą grę chyba z 2 tygodnie wolnego wypadało by mieć. a Rise to byle się nie nadziać na wyłacznie polską wersję językową bez angielskiej, byłby to fail.

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posiadany sprzęt: Nie mieści się :(

Postautor: Aris » sobota 18 lis 2017, 21:37

Ludzie się tak zachwycali ta V z widokiem pierwszoosobowym. Grałem na 360 a później PC i tam pograłem chwilę :p

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Medals: 6
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1) Soul Calibur - Trofeum 1 (1) Soul Calibur - Trofeum 2 (1)
Persona 3 - Trofeum (1) Upload Master - Trofeum (1) Pisarz i filar portalu (1)
Aktualnie gram w: Persona Q
Posiadany sprzęt: MD, SAT, DC, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS, PC

Postautor: kolo » niedziela 19 lis 2017, 14:01

GTA z części na część coraz bardziej mnie nudzi i naprawdę nie wiem co ludzie widzą takiego wspaniałego w piątce (poza rozwojem technologicznym), polecam natomiast Saints Row 3, gdzie liczy się tylko dobra zabawa.
A ja obecnie gram jak zwykle w co popadnie. Trochę eksperymentuję z nowymi grami, trochę w wyniku rozczarowania nimi gram w sprawdzone klasyki, poniżej lista przy czym zatrzymałem się na dłużej.
Super Hang-On - chyba nie trzeba przedstawiać, świetne wyścigi od Yu Suzukiego wzbogacone na Mega Drive o wciągający tryb kariery, ma trochę wad i problemów, oraz z czasem robi się bardzo trudna, ale takie czasy były że gry stanowiły wyzwanie a dodatkowo Super Hang-On był jedną z pierwszych gier na Mega Drive więc parę rzeczy można jej wybaczyć.
Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - ciekawa strategia gdzie nie mamy bezpośredniej kontroli nad jednostkami, co najwyżej możemy zachęcić bohaterów do zaatakowania czegoś / kogoś wyznaczając nagrodę, do tego proceduralnie generowane mapy sprawiają że nie da się po prostu zapamiętać gdzie był cel danej misji i pójść na skróty.
Vandal Hearts - jeden z moich ulubionych tacticsów - różnorodne cele misji, ciekawa i przygnębiająca fabuła, częściowo interaktywne otoczenie, widowiskowa kamera podczas ataków. U mnie świetnie się sprawdza do przywracania nadziei w gry po kilku(nastu) rozczarowujących tytułach z rzędu.
Obrazek

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Pisarz i filar portalu (1)
Posiadany sprzęt: DC, PSX, PS2, X360, PS4

Postautor: Kamillo » poniedziałek 20 lis 2017, 14:41

Dla mnie GTA V to istny majstersztyk. Otwarty świat i ogrom możliwości. Nie pamiętam kiedy ukończyłem historię, w każdym razie trochę już wody w wiśle upłynęło, a ja dalej wracam do tej pozycji.

Ale ja nie o tym. Chyba skrobnięcie ostatniego posta mnie zmotywowało i wczoraj kupiłem Resident Evil 7 na PS4. Powrót do korzeni to chyba za mało powiedziane, bo jak na razie jest jeszcze lepiej. Nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałem skitrany w kącie i bałem się ruszyć. Gdybym nie wiedział, że to RE, obstawiłbym Silent Hill! A to z mojej strony duży komplement. No to kilka długich jesiennych wieczorów mam zagospodarowanych :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do ● FREE