Fotografia

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.
SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Fotografia

Postautor: martinex 2017 » poniedziałek 31 lip 2017, 09:51

Nie ma chyba takiego tematu (poza podróżniczym). Interesujecie się trochę fotografią? Poza graniem w gry - co też już rzadko występuje, siedzę podstawowo w fotografii. Działam obecnie na Canon 500D +50mm/1.8 + manualny 135mm. Szczęście chciało, że udało się też zrobić ze 3 cosplaje, acz nie z gier, a bardziej z Anime. Z tego co widzę, to większe zainteresowanie jest właśnie cosplejowaniem anime aniże gier.

Zdjęcia bez photoshopowania/gimpowania, zwykłe wywołanie z RAW w podstawowym zakresie, brak grafiki to moja wada..bardziej lubie robić zdjęć niż nad nimi się modlić przed PC.

Sesja z 23.07.2017 w Warszawie/Stare Miasto,Postacie: Rumia Tingel, Sistine Fibel, Glenn Radars
Seria: Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records
Sesja w deszczu, w drugiej łapie parasol:), specjalnie to anime oglądałem :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

23.07.2017 w Warszawie/Łazienki Królewskie - tu już przestało padać. Sesja spalona na max.
Seria: Akatsuki no Yona
Postać: Jae-Ha
Obrazek

Legionowo, jakaś postać z LOL
Obrazek

i tradycyjny portret (ktoś tam to obrabiał w tym przypadku)
Obrazek

Lubię to Forum ^^
Awatar użytkownika
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2017, 18:45
Posiadany sprzęt: Nie mieści się :(

Re: Fotografia

Postautor: Aris » poniedziałek 31 lip 2017, 22:42

Miałem w życiu dwa lusta d40 i d80 z tego co pamiętam. Zawsze sprzedawałem. Nie chciało mi się nosić i wymieniać obiektywów. Miałem też małpke z superzoomem dobry kompromis dla niewymagających. Ogólnie zdjęcia traktuje jako coś co będzie tylko dla mnie więc nie mam ciśnienia na jakość. Wystarczy mi telefon. :)

SEGA Maniak
Awatar użytkownika
Posty: 1466
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 1
Le Mans 24 Hours - Trofeum (1)
Posiadany sprzęt: Xbox,DC, PS2, PSP,X360

Re: Fotografia

Postautor: martinex 2017 » wtorek 01 sie 2017, 00:10

Aris pisze:Miałem w życiu dwa lusta d40 i d80 z tego co pamiętam. Zawsze sprzedawałem. Nie chciało mi się nosić i wymieniać obiektywów. Miałem też małpke z superzoomem dobry kompromis dla niewymagających. Ogólnie zdjęcia traktuje jako coś co będzie tylko dla mnie więc nie mam ciśnienia na jakość. Wystarczy mi telefon. :)
Zawsze celowalem w najnizsza cene, to kolekcjonowabie obiektywow odpuscilem. Wlasciwie 50mm/1.8 wystarcza do wiekszosci sytuacji, wiec mam to praktycznie zawsze ze soba. Dobralem jeszcze manualny 135mm na M42, ale ta ogniskowa jest juz mniej uniwersalna.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk

Wróć do ● SPORT & KULTURA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości