Film - co oglądacie?

Interesujesz się sportem? Oglądasz filmy, anime, seriale? Słuchasz muzyki lub czytasz książki? Tutaj możecie o tym dyskutować do woli.

Moderatorzy: Dreamcaster, martinex 2017

Jak ja lubię się udzielać ^^
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w: Virtua Fighter 4, MSR
Posiadany sprzęt: Dreamcast i Playstation 2

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Han » środa 03 maja 2017, 15:13

Ostatnio w domowym zaciszu katuje filmy 3D.
Jak się okazuje wpadły mi w łapy naprawdę dobre i dopracowane pod tym względem filmy.

Pacific Rim - świetne efekty i całkiem dobry scenariusz z wielkimi robotami w roli głównej. 8/10
300: Początek imperium - jatka, mitologiczne klimaty i świetne efekety okraszone pompatyczną muzą. 9/10
Obrazek

SEGA Fan Number One ^^
Awatar użytkownika
Medals: 15
RiglordSaga 2 Trofeum (1) Mystaria - Achievement (1) F-1 Challenge Trofeum (1)
Tokyo Xtreme Racer 2 (1) Skies of Arcadia (1) Elemental Gimmick Gear Trofeum (1)
Super Runaboat - Trofeum 2 (1) KOF '99 - Trofeum 1 (1) Record Of Lodoss War - 1 (1)
Aktualnie gram w: Outtrigger, Record of Lodoss War, Alien: Isolation, RiglordSaga 2, Eldorado Gate vol.1
Posiadany sprzęt: Dreamcast, Saturn, PC, 3xAndroid 4.4.2, Raspberry Pi B+

Re: Film - co oglądacie?

Postautor: Rolly » piątek 11 sie 2017, 19:49

Wszystkie części Drogi bez powrotu (Wrong Turn) zaliczone. Niestety po części drugiej ten klasyk z gatunku horrorów coraz bardziej sięgał dna. Odsłony z nr. 4,5,6 (trójkę jeszcze idzie zboleć) to coraz większy scenriuszowy bzdet i gniot, żałuje że oglądałem i zmarnowałem swój czas.
Atomic Blonde - całkiem fajna historia, trzymająca w napięciu. Podobała mi się postać Dave'a (James McAvoy) oraz lesbijske sceny ^^ Akcja spoko, ale co by tu nie mówić. Babki lejące po mordach to słaby wybór. 7+/10
Obrazek
Obrazek

Poprzednia

Wróć do ● SPORT & KULTURA