** Zasady publikacji materiałów

Obowiazują od dnia 1.04.2015.
W Formularzu kontaktowym możecie dodać dowolny tekst typu poradnik, nową pozycję/tytuł do listy gier czy kody, stany gier, tipsy, felietony. Warunek - to Wy jesteście ich autorami. Max.rozmiar pliku dla formularza to 2MB. Większe pliki należy wrzucać w celu weryfikacji pod ten link.

Z dniem 1.04.2015 recenzje bez dobrej jakości screenów nie będą publikowane! Możecie je wstawić w stworzonym dokumencie lub spakować w jedno archiwum i wysłać poprzez opcję "Dodaj Plik". Felietony, poradniki w postaci czysto-tekstowej są akceptowane ale wymagają akceptacji administracji. Do obrazkowania tytułów retro stosujcie emulatory. Do reszty np. aplikacje typu Steam, Greenshoot czy obrazki prasowe.

Do recenzji i innych materiałów zawierających grafiki wymagam aby był to gotowy dokument typu .DOC lub .ODT. Możecie utworzyć je w aplikacjach typu MS Word, Open Office, LibreOffice czy korzystając z Dokumentów Google. Ułatwi to pracę i przefiltruje błędy.

Skala ocen w recenzji od 1 do 10 dla grafiki, dźwięku i grywalności. Dopuszczalne "+" np. 7+/10.

Jeśli macie ochotę dodać materiały typu linki Youtube, sejwy, obrazki, kody itp. możecie wrzucać je również na nasze oficjalne konto na stronie GameFaqs! Instrukcja dodawania znajduje się tutaj pod tym linkiem, lub ew. utworzyć własne konto na w.w portalu.

Starajcie się kompresować pliki (ZIP, RAR) i nie wykonujcie upload'u bezużytecznych plików. Po sprawdzeniu pliki pojawią się na stronie SEGA-SKY lub GameFaqs.com.

Jeśli chcecie wesprzeć mnie na stałe przy redagowaniu strony, dodawaniu wiadomości, tabelach czy wrzucaniu plików - skontakujcie się przez formularz lub wysyłając wiadomość na adres E-Mail kontakt(@)sega.c0.pl

Dodając materiał czy plik autor wyraża zgodę na jego publikacje, przetwarzanie i ewentualne korekty w ramach portalu i forum strony SEGA-SKY. 


 


2005-2017 © SEGA-SKY Polska is fan site. All Rights Reserverd.
Sonic the Hedgehog, Dreamcast and all other SEGA, ATLUS, Sammy related trademarks and games © SEGA Sammy Holdings.