REKLAMA NA PORTALU SEGA-SKY


 

 

 

 

Nie tylko na naszej stronie znajdziecie przydatne informacje. Poniżej oto spis ciekawych i przydatnych stron, podzielonych na kategorie.

** Strony od fanów i dla fanów Niebieskich...

** Partnerzy portalu

 Martin Sławiński Photography - www.martinex2017.maxmodels.pl
 Profile fotograficzne naszego redaktora Martinexa.

 Dreamcast Junkyard - http://the-dreamcast-junkyard.blogspot.com/
 Blog w zupełności poświęcony konsoli SEGA Dreamcast.

 JRK RPGs - http://jrkrpg.pl/

 Strona poświęcona grom typu rpg na wszelakie platformy do grania.

 BlueBlur.PL - http://blueblur.pl
  Polskie forum poświęcone maskotce firmy SEGA - Sonicowi.

 RetroAge - http://www.retroage.net
 Polski portal i forum poświęcone konsolom Nintendo i retro-graniu.

** Strony poświęcone firmie SEGA i tematyce DC


 DCEmulation Community - http://dcemulation.org/
 Strona i forum poświęcone scenie i hombrew na konsolę Dreamcast.

 DCTalk Forum - http://dreamcast-talk.com/forum/
 Największe Forum poświęcone ogólnej tematyce zwięzanej z DeCe.

 Dreamcast News - http://www.dreamcast-news.blogspot.com
 Francuski blog poświęcony konsoli SEGA Dreamcast.

 Dreamcast Live - www.dreamcastlive.net
 Strona wspierająca gry z opcją sieciowej zabawy na DeCe.

 Dreamcast Scene - http://dreamcast-scene.com/
 Portal i forum poświęcony tematyce ogólnej DeCe i hombrew.

 Dreamcast.es - http://www.dreamcast.es/
 Hiszpański portal poświęcony konsoli SEGA Dreamcast.

 Dreamcast.org.ru - http://dreamcast.org.ru/
 Rosyjski portal poświęcony konsoli SEGA Dreamcast.

 Satakore - http://www.satakore.com/
 Portal poświęcony wszystkiemu związanego z konsolą SEGA Saturn.


 SEGA RETRO - http://segaretro.org/
 Wszystko i firmie SEGA i tym co jest z nią związane.

 SEGA-DC - http://www.sega-dc.de/
 Niemiecki portal poświęcony konsoli SEGA Dreamcast.

 SEGAbits - http://segabits.com/
 Portal poświęcony firmie SEGA. Nowości jak i retro-tematy.

 SEGAOnline.nl - http://www.segaonline.nl/
 Holenderski portal poświęcony firmie SEGA. Nowości jak i retro-tematy.

 DCFans - http://dcfans.prv.pl/
 Polski portal poświęcony konsoli Dreamcast - już nieaktualizowany.

 SEGANerds - http://www.seganerds.com/
 Portal poświęcony firmie SEGA. Nowości jak i retro-tematy.

 

** Studia developerskie i wydawcy szczególnie Nam bliscy
 

 SEGA-Sammy Holding - http://www.segasammy.co.jp/english/
 

 SEGA Japan - http://sega.jp/
 

SEGA Europe - http://sega.co.uk/

SEGA America - http://sega.com/

SEGA Amusements - http://www.segaarcade.com/

SEGA Networks - http://sega-net.com/

Hardlight Studio - http://www.hardlightstudio.com/

Ryu Ga Gotoku Studio - http://ryu-ga-gotoku-studio.com/

Sports Interactive - http://www.sigames.com/

Sonic Team - http://www.sonicteam.com/

Creative Assembly - http://www.creative-assembly.com/

Amplitude Studios - http://www.amplitude-studios.com/

Relic Entertaiment - http://relic.com/

ATLUS - http://www.atlusnet.jp/ & http://www.atlus.com

WaveMaster - http://www.wave-master.com/

Marza Animation Planet - http://www.marza.com/en/
 

** Studia developerskie tworzące gry na platformy Segi
 

Duranik - http://www.duranik.com/

redspotgames - http://www.redspotgames.com/

NG.Dev.Team - http://www.ngdevteam.com/

Hucast.net - http://www.hucast.com/

patbier & poche - http://alicedreams.com/

Goat Store LLC - http://www.goatstore.com/

2D Retroperspectives - http://2d-rp.de/

Watermelon - http://www.magicalgamefactory.com/

Senile Team - http://www.senileteam.com/

Project-Firestorm - https://www.facebook.com/pages/Project-Firestorm/

YS-Net - http://www.ysnet-inc.jp/

Prope - http://www.prope.jp/  

Platinum Games - http://platinumgames.com/

Sumo Digital - http://www.sumo-digital.com/

Tri-Ace - http://www.tri-ace.co.jp/

Alfa System http://www.alfasystem.net/

Micro Cabin - http://www.microcabin.co.jp/

Sims - http://www.sims.co.jp/

Neverland - http://www.n-land.co.jp/

Tose Software - http://www.tose.co.jp/
 

** i inni...
 

Abel - http://www.abel-jp.com/

Ubi Soft - http://ubisoft.com/

Capcom - http://capcom.com/

SNK Playmore - http://www.snkplaymore.co.jp/

 

2005-2017 © SEGA-SKY Polska is fan site. All Rights Reserverd.
Sonic the Hedgehog, Dreamcast and all other SEGA, ATLUS, Sammy related trademarks and games © SEGA Sammy Holdings.