REKLAMA NA PORTALU SEGA-SKY


 

 

 

 

Nie tylko na naszej stronie znajdziecie przydatne informacje. Poniżej oto spis ciekawych i przydatnych stron, podzielonych na kategorie.

** Strony od fanów i dla fanów Niebieskich...

DCEmulation Community - http://dcemulation.org/

DCTalk Forum - http://dreamcast-talk.com/forum/

Dreamcast Junkyard - http://the-dreamcast-junkyard.blogspot.com/

Dreamcast News - http://www.dreamcast-news.blogspot.com/

Dreamcast Live - www.dreamcastlive.net

Dreamcast Scene - http://dreamcast-scene.com/

Dreamcast.es - http://www.dreamcast.es/

Dreamcast.org.ru - http://dreamcast.org.ru/

Satakore - http://www.satakore.com/

SEGA Hub - http://SEGAhub.org/

SEGA RETRO - http://SEGAretro.org/Main_Page

SEGA-DC - http://www.SEGA-dc.de/

SEGAbits - http://SEGAbits.com/

SEGAOnline.nl - http://www.SEGAonline.nl/

DCFans - http://dcfans.prv.pl/

SEGANerds - http://www.seganerds.com/

** Studia developerskie i wydawcy szczególnie Nam bliscy :

SEGA-Sammy Holding - http://www.SEGAsammy.co.jp/english/

SEGA Japan - http://SEGA.jp/

SEGA Europe - http://SEGA.co.uk/

SEGA America - http://SEGA.com/

SEGA Amusements - http://www.SEGAarcade.com/

SEGA Networks - http://SEGA-net.com/

Hardlight Studio - http://www.hardlightstudio.com/

Ryu Ga Gotoku Studio - http://ryu-ga-gotoku-studio.com/

SEGA Studios Australia - Zamknięte

Sports Interactive - http://www.sigames.com/

Sonic Team - http://www.sonicteam.com/

Creative Assembly - http://www.creative-assembly.com/

Amplitude Studios - http://www.amplitude-studios.com/

Relic Entertaiment - http://relic.com/

ATLUS - http://www.atlusnet.jp/ & http://www.atlus.com

WaveMaster - http://www.wave-master.com/

Marza Animation Planet - http://www.marza.com/en/

** Wsparcie niebieskich...

Duranik - http://www.duranik.com/

redspotgames - http://www.redspotgames.com/

NG.Dev.Team - http://www.ngdevteam.com/

Hucast.net - http://www.hucast.com/

patbier & poche - http://alicedreams.com/

Goat Store LLC - http://www.goatstore.com/

 2D Retroperspectives - http://2d-rp.de/

Watermelon - http://www.magicalgamefactory.com/

Senile Team - http://www.senileteam.com/

Project-Firestorm - https://www.facebook.com/pages/Project-Firestorm/

YS-Net - http://www.ysnet-inc.jp/

Prope - http://www.prope.jp/  

Platinum Games - http://platinumgames.com/

Sumo Digital - http://www.sumo-digital.com/

Image Epooch Zamknięte

Tri-Ace - http://www.tri-ace.co.jp/

Alfa System http://www.alfasystem.net/

Micro Cabin - http://www.microcabin.co.jp/

Sims - http://www.sims.co.jp/

Neverland - http://www.n-land.co.jp/

Tose Software - http://www.tose.co.jp/

** i inni...

Abel - http://www.abel-jp.com/

Winkysoft - Zamknięte

Ubi Soft - http://ubisoft.com/

Capcom - http://capcom.com/

SNK Playmore - http://www.snkplaymore.co.jp/

  Hudson - http://hudson.jp/

  BlueBlur.PL - http://blueblur.pl

  retroage.net - http://www.retroage.net

 

2005-2016 © SEGA-SKY Polska is fan site. All Rights Reserverd.
Sonic the Hedgehog, Dreamcast and all other SEGA, ATLUS, Sammy related trademarks and games © SEGA Sammy Holdings.