[ 1.11.2016 | Dodane przez : Rolly & MartiusR ]   Komentuj poniżej

Dziś nietypowo, bo w środku tygodnia. Nie zapomnijcie, że dziś Święto Zmarłych. Tradycja oraz pamięc o bliskich zobowiązuje. Mimo to zachęcam Was do zapoznania się porcją wiadomości.
Zaczynamy od kolejnych nowych materiałów.
Dziś czekaja na Was - świeżynka od MartiusaR na temat hackowania Sonic Heroes i Sonic Riders do dowolnej rozdzielczości, oraz moje dwie recenzje. Pierwsza to poprawka do klasyku gatunku rougelike - Time Stalkers, drugi to modyfikacja tekstu z hitową pozycją na Dreamcasta pt. Napple Tale: Arsia in Daydream.
Po dłuższej lekturze, wrócie do zapowiedzi. Tym razem ponownie mobilnie.
SEGA zapowiada dwa tytuły, które z powodzeniem do dziś radzą sobie na rynku automatów. Swoje mobilne odsłony dostanę Code of Joker Pocket (doskonała mieszanka rpg i karcianki) oraz StarHorse Pocket (rodzynek dla fanów hodowoli i wyścigów konnych).

 

Obie gry powinny pojawić się w sklepach Google i Apple jeszcze w tym roku. Poniżej pierwsze zwiastuny filmowe.
Temat arcade pojawi się dziś jeszcze raz, bowiem wraz z zapowiedzią Soul Reverse na urządznia przenośnie - SEGA potwierdziła iż swoją wersję gry otrzymają automaty arcade. Za tą edycję tego rpga odpowiadać będzie najlepsza ekipa tworząca gry, czyli SEGA-AM2! Więcej informacji na - http://arcade.soulreverse.jp/

Kończymy? Nie, nie. Koncern SEGA-Sammy oficialnie potwierdził, że wykupił prawa do używania marki Olimpiady w Tokio na rok 2020. Co za tym idzie? Możemy spodziewać się profesionalnych gier opartych o kultowe dyscypliny sportowe. Holdling w komunikacie prasowym przekazał, że jest dumny że może wspierać Japonię w tak ważnym wydarzeniu.
Biznesowe sprawy zamyka sprzedaż oddziałów SEGA Live Creation chińskiemu China Animation Group. Co za tym idzie - niestety akcje Joypolis trafiają poza Japonię. S-S zastrzega, że kontrola nad parkiem Orbi zostaje nadal w rękach SEGA Games.

Co gramy w SEGA-SKY.TV?
   Code of Jocker Pocket [iOS&Android]  StarHorse Pocket [iOS&Android]