13.07.09 Muzycznie.. [ Rolly ]
Niusy o niebieskich zostały zaniedbane - wybaczcie, brak czasu robi swoje. Będe starał się ten stan poprawić więc zaczynamy! SEGA zapowiedziała kilka nowych gier. Virtua Tennis 4 (znana także jako Power Smash w KKW) zawita wkrótce na konsole PS3. Oprócz doskonałej grafiki i grywalności posiadacze sprzętu Sony dostaną również wsparcie dla technologi Playstation Move i 3D! 

13.07.09 Muzycznie.. [ Rolly ]
SEGA wreszczie zdecydowała się na wydanie trzech świetnych soundtrack'ów z równie wybornych gier. Mowa o MadWorld, Empire : Total War oraz Sands of Destruction (jeszcze nie znamy daty premiery, ale na dzieło Yasunori Mitsudy czekam najbardziej). OST'y możecie zamówić/kupić oraz przesłuchać na stronie http://sumthing.com/ 

SEGA Valkyria 2 SEGA Valkyria 2

12.07.09 Valkyria Chronicles 2 na PSP.. [ Rolly ]
Spora niespodzianka dla posiadaczy PSP. Na tego oto handhelda zmierza bowiem kontynuacja jednej z najlepszych gier na PS3 pt. Valkyria Chronicles. Część druga zapowiada się równie genialnie jak pierwsza odsłona. Po pierwsze informacje zaglądajce na stronę http://valkyria2.jp/.

SEGA Valkyria 2

27.06.09 Nowe Sakatsuku na PSP.. [ Rolly ]
Jedna z najlepszych serii piłkarsko-menadżerskich pt. Let's Make a Soccer Club! doczeka się kolejnej odsłony tym razem na handheld Sony. Let's Make a J. League Pro Soccer Club! 6 Pride of J zadebiutuje już w tym roku. Oficjalna strona gry.

SEGA PS3 Yakuza SEGA PS3 Yakuza SEGA PS3 Yakuza SEGA PS3 Yakuza

2.06.09 End Of Eternity - mamy nowy trailer.. [ Rolly ]
Mam nadzieje, że również i was cieszy że SEGA zaczyna werbować do swoich produkcji coraz to większą rzeszę developerów, do którego grona dołączył również tri-Ace. Na naszej stronie możecie już zobaczyć świeżutki trailer z tego rpg (z krótkim pokazem rewelacyjnego gameplay'a). Wpadajcie więc do działu TV!

7.03.09 Crazy Taxi po raz trzeci.. [ Rolly | Martinex ]
Jak widać ten rodzaj gier preferuje wielu z was. Miłośnikiem arcade jest również Martinex, który dokładnie zrecenzował nam kolejne szalone przygody złotówy. Tekst o Crazy Taxi 3 na konsolę Xbox przeczytacie tutaj.

21.02.09 Demka..   [ Rolly ]
Japońskie demo Ryu Ga Gotoku 3 (Yakuza 3) oraz amerykańskie Phantasy Star Portable są już od kilku dni dostępne do pobranie z PSN Store. Natomast już dziś, wszyscy posiadacze PC mogą ściągać wersje demo Empire : Total War! Zapraszam więc pod ten link.

6.02.09 Szalejemy taksówką na GBA..   [ Rolly | Tomcio ]
Nasz znajomy recenzent Tomcio tym razem w łapy dostał kieszonkową wersję Crazy Taxi - Catch a Ride. Co z tej szaleńczej jazdy wyszło w pozycji, w której nie maczała rąk sama SEGA? Przeczytacie tutaj.

5.02.09 Virtua Tennis 2009..   [ Rolly ]
SEGA zapowiedziala właśnie kolejną odsłonę doskonałej odsłony serii Virtua Tennis. Gra powinna pojawić się w połowie 2009 roku. Niebiescy zaserwują nam jeszcze lepszą grafikę oraz realistyczniejsze ruchy postaci, pełną licencję, jeszcze więcej trybów i oczywiście tryb Online. Gra zawita na PS3,PC i X360. 

27.01.09 Filmy, filmy..   [ Rolly ]
Kolejne zwiastuny (zaczyna powoli brakować miejsca w dziale SEGA TV ^^). Tym razem zapraszam do obejrzenia świeżynek z Ryu Ga Gotoku 3 (PS3), Pole no Daibouken (staroszkolny jeszcze gorący kąsek dla Wii Ware), The House Of The Dead : Overkill (Wii), oraz premierowy trailer z europejskiej wersji Phantasy Star Portable (PSP). 

23.01.09 Harhui i kilka nowych filmów..   [ Rolly ]
Są już pierwsze szoty prezentujące w akcji opartą o anime grę Harhui (Wii) - screeny poniżej. Dodatkowo do działu TV powędrowały dwa nowe trailery również na Wii z gier The House of The Dead : Overkill oraz Sonic and Black Knight.

SEGA PS3 Yakuza

21.01.09 Pyszności made in JP..   [ Rolly ]
Do Japońskich sklepów trafiły właśnie noodle, które obowiązkowo muszą zakupić wszyscy fani kolejnej części Ryu Ga Gotoku. Wyglądają pysznie - prawda ;)

SEGA PS3 Yakuza

17.01.09 Pomocna dłoń dla grających w HeadHunter Redemption..   [ Rolly | radEk ]
Cieszy powrót radka, który po raz kolejny dostarcza nam unikatowy tekst. Tym razem jest to solucja do HeadHunter : Redemption (PS2&Xbox)! Zapraszamy więc do lektury pod tym linkiem.

13.01.09 Tajemniczy projekt...   [ Rolly ]
Właśnie wystartowała strona promująca dość tajemniczy i nowy projekt Takao Miyoshi (odpowiedzialny za starsze części Sonic'a czy PSU). Narazie informacji czym i na co będzię dostęna gra - nie podano. Oficialna strona : http://pole.SEGA.jp

5.01.09 PS3 z barwami Yakuzy...   [ Rolly ]
SEGA wypuści na japoński rynek 10 tys. sztuk limitywaniej edycji konsoli PS3 wraz z białym Dual Shock'iem w barwach Ryu Ga Gotoku 3! Cena to jedyne 490$. 

SEGA PS3 Yakuza SEGA PS3 Yakuza

3.01.09 Zaległości...   [ Rolly ]
Nadrabiamy zaległości z nowymi trailerami. Do działu SEGA TV trafiają filmy z : Outrun Online Arcade (zmierzający na Xbox Live Arcade i Playstation Store!) oraz 7th Dragon (NDS).

2.01.09 Yuji Naka - sylwetka.. [ Rolly | radEk ]
Dzięki materiałowi radka, osoby które nie znały jeszcze profilu mistrza Yuji Naki, mogą w końcu zapoznać się z tą osobą. Felieton do przeczytania tutaj.

26.11.08 428 w Famitsu...  || [ Rolly ]
428 (współprodukcja Segi z Chunsoft) jako jedna z nielicznych gier otrzymała w najnowszym numerze Famitsu maksymalną ocenę 40/40! Jak narazie nie ma w plamach wersji anglojęzycznej...

12.11.08 Animacje...  || [ Rolly ]
Będzie anime na podstawie Valkyria Chronicles. Adaptacją gry zajmie się Studio A-1. Pierwsza seria powinna pojawić na początku roku 2009.

31.10.08 Wycinka...  || [ Rolly ]
W dziale TV możecie już obejrzeć dwa najświeższe trailery z The Conduit i The House Of The Dead : Overkill. Posiadacze Wii ostro sobie postrzelają.

30.10.08 The Conduit...  || [ Rolly ]
SEGA zapowiada fps'a na Wii. The Conduit, bo tak będzie nazywać się gra powstanie przy współpracy z High Voltage Studio. Oto kilka premierowych fotek.

The Conduit The Conduit The Conduit

18.10.08 Pierwszy zwiastun Alpha Protocol...  || [ Rolly ]
W dziale TV możecie obejrzeć pierwszy (i dość krótki) zwiastun filmowy z gry Alpha Protocol zmierzającej na PC,X360&PS3. Dodatkowo u wielbicieli anime pojawi się na pewno szeroki uśmiech, bowiem już wkrótce w japońskiej telewizji będzie emitowany Infinite Space : Animated Short Films, promujący rpg o tym samym tytule na NDS. Krótki preview do obejrzenia i u nas (dział TV).  

17.10.08 Jednak pojawią się poza KKW...  || [ Rolly ]
SEGA zapowiedziała dwa doskonałe rpg'i ,które ukaża się w Europie i USA. Mowa o Phantasy Star Portable (PSP) i World Destruction (NDS). Data premiery jeszcze nie została ustalona. Czekamy z niecierpliowścią. Nie zapomnijcie również odwiedzić nowopowstałeś strony z flash'owymi grami Segi. Zapraszam pod adres www.playSEGA.com 

13.10.08 Kto pokazał klasę na TGS'08...  || [ Rolly ]
Internetowy magazyn Edge-Online stworzył ranking najlepszych gier (według graczy), które zagościły na targach TGS. Od dawien dawna tyle gier firmy SEGA nieznalało się w pierwszej 20-tce. Oto ranking i pozycje na których znalazły się pozycje od niebieskich. Pełna lista pod tym linkiem. Jest co świętować - no to zdrowie ;)

- 20. 7th Dragon (NDS)
- 19. Infinite Space (NDS)
- 14. Phantasy Star 0 (NDS)

- 12. Sonic Unleashed (PS3/X360/Wii)
- 10. Let’s Tap (Wii)
- 5. Bleach Versus Crusade (Wii)
- 2. Yakuza 3 (PS3)

11.10.08 TGS'08 i SEGA cześć trzecia...  || [ Rolly ]
Ostatnio już porcja zwiastunów filmowych z TGS 08 (niestety). Na koniec do działu TV trafiają filmy z Bayonetta (PS3&X360), Sonic and Black Knight (Wii) oraz rarytas (dzięki uprzejmości GameTrailers) 20 minutowy pokaz z Yakuza 3 (PS3). Zapraszam. 

10.10.08 TGS i SEGA cześć druga...  || [ Rolly ]
Kolejna porcja (i jeszcze nie ostatnia) trailerów, które ukazały się podczas TGS. Tym razem do obejrzenia są : Let's Tap, Let's Catch, Bleach Versus Crusade, 428 (wszystkie pozycje na Wii) oraz Sakatsuku DS (NDS).

9.10.08 TGS i SEGA...  || [ Rolly ]
SEGA na TGS także i u nas. Oto pierwsza porcja świeżych i unikatowych trailerów z gier : Shining Force Feather (NDS), Infinite Space (NDS), Project Diva (PSP) & Blazer Drive (NDS). Zapraszam do działu TV.

8.10.08 internet Adventure...  || [ Rolly ]
Pierwszy zwiastun filmowy z internet Adventure - mmo rpg (choć to pojęcie względne w tym przypadku) zmierzającego na PC,zawitał do działu TV. Z innej beczki. W Japonii pojawi się wkrótce anime (współpraca ze studiem Gonzo) promujące grę Infinite Space na NDS. Więcje info pod tym linkiem. Nie przeoczcie także świeżego wywiadu z AM2 dla serwisu Kikizo.

2.10.08 Trailery...  || [ Rolly ]
Do działu TV trafiają kolejne świeżynki. Tym razem z Phantasy Star Zero oraz Shiren The Wanderer 2 (obie gry na NDS). Zapraszam do oglądania.

29.9.08 7th Dragon zwiastun...  || [ Rolly ]
Pojawił się pierwszy zwiastun filmowy z tajemniczego rpg'a zmierzającego na NDS pt. 7th Dragon. Do obejrzenia w dziale TV.

17.9.08 Mamy go pierwsi - Hummer...  || [ Rolly ]
Tak jest mamy już pierwsze fotki ze świeżego racera, który zawita do salonów Arcade. Mowa o grze Hummer, która będzie śmiagać na boardzie Lindbergh.

Hummer SEGAHummer SEGAHummer SEGAHummer SEGA

16.9.08 Jest coraz lepiej...  || [ Rolly ]
Zapowiedź za zapowiedzią... Tym razem projekt jeszcze owiany tajemnicą, ale już mamy kilka informacji. Dragon będzie grą rpg przy której zasiądą takie wybitne postacie jak Rieko Kodama (Skies of Arcadia), Yuzo Koshiro (Shenmue) czy Kazuya Niinou (World Destruction). Zapraszam na oficialną strojnę gry.

Dragon.SEGA.jp Rpg

12.9.08 PS0...  || [ Rolly ]
Oto pierwsza porcja nowych screen'ów bezpośrednio w Phantasty Star Zero na NDS. Zainteresowani grą mogą już także odwiedzać oficialnie uruchomioną stronę gry znajdującą się pod tym linkiem. Zajrzyjcie także do działu TV, pojawił się w nim zwiastun z Culdcept DS.

Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0
Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0Phantasy Star Zero PS0

10.9.08 Co raz więcej świetnych zapowiedzi...  || [ Rolly ]
Jak tu się nie cieszyć. SEGA Japan zaczyna coraz cześciej dostarczać nam nowe tytuły co cieszy mnie niezmiernie. Światło dzienne ujrzały właśnie piwrsze shoty z nowiutkiej i świetnie zapowiadającej się kolejnej cześci Ryu Ga Gotoku (Yakuza 3) na PS3! Dodatkowo posiadacze NDS dostaną swoją wersję PSO, która będzie zbliżona do tej znanej posiadaczom DC! Cp ważne Phantasy Star Zero będzie wspierało również tryb Online! Na koniec mocny akcent trailerowy ze Stormrise (PS3,PC,X360) do obejrzenia w dziale TV.

Yakuza 3Yakuza 3Yakuza 3Phantasy Star Zero

6.9.08 Rpg'owo...  || [ Rolly ]
Czas na kolejne rpg'i. Tym razem na Garnet Chronicle (PSP) z którego w dziale TV można oglądać pierwszy zwiastun filmowy oraz Blazer Drive (NDS), z którego mamy kolejną porcję ładnych shotów.

Blazer DriveBlazer DriveBlazer DriveBlazer DriveBlazer Drive

3.9.08 Nowy Shining...  || [ Rolly ]
Tak jest. Będzie nowa gra ze znanej wszystkim maniakom rpg serii. Shining Force Feather zawita na przenośną konsolkę Nintendo i będzie zbliżony systemem rozgrywki do odsłon, które ukazały się na PS2. Poniżej premierowe obrazki ze skanu magazynu Famitsu.

Shining Force Feather

30.8.08 W rytmie Divy...  || [ Rolly ]
SEGA zapowiedziała ciekawie zapowiadającą się grę rytminczno-muzyczną, która zmierza na handheld Sony. Pierwsze skromne fotki z Hatsune Miku : Project Diva znajdziecie na poniższym skanie z Famitsu. Oficialna strona gry. Przypominam także o japońskich targach AM Show, które odbędą się 20 września 2008. Segowski line-up znajdziecie pod tym linkiem.

Project Diva PSP

20.8.08 Mad World & Alpha Protocol więcej fotek...  || [ Rolly ]
Wszyscy, którzy czekają na świetnie zapowiadające się tytuły - Mad World i Alpha Protocol zainteresują pewnie nowe shoty bezpośrednio z w.w gier. Warto je przejrzeć. 

Mad WorldMad WorldMad WorldMad WorldMad World
Alpha ProtocolAlpha ProtocolAlpha ProtocolAlpha ProtocolAlpha Protocol

19.8.08 Świeżynka - The House of The Dead : Overkill...  || [ Rolly ]
Seria znana chyba wszystkim fanom Segi, doczeka się kolejnej odsłony, przy której będzie pracować studio HeadStrong Games (dawne KuJu). W dziale TV mamy już pierwszy zwiastun filmowy z tej gry, zmierzającej na konsolę Nintendo Wii.

15.8.08 PSP na topie...  || [ Rolly ]
Phantasy Star Portable kolejny tydzień z rzędu na japońskim rynku deklasuje konkurencję w wynikach sprzedaży. Sprzedano już prawie pół miliona kopii tej gry - oby tak dalej. A my czekamy na już na wersję anglojęzyczną. W dziale TV natomiast znajdziecie kolejne zapowiedzi filmowe z World Destruction (NDS).

  1. Phantasy Star Portable (SEGA, PSP) 148,000 / 490,000
2. Fire Emblem (Nintendo, DS) 145,000
3. Rhythm Heaven Gold (Nintendo, DS) - 130,000 / 343,000

4. Tales of Vesperia (Namco Bandai, Xbox 360) - 108,000
5. Dragon Quest V (Square Enix, DS) - 73,000 / 1,019,000
  6. Sangokushi Taisen Ten (SEGA, DS) - 33,000
7. Summon Night 2 (Namco Bandai, DS) - 30,000
8. Wii Fit (Nintendo, Wii) - 27,000 / 2,470,000
9. Mario Kart Wii (Nintendo, Wii) 23,000 / 1,656,000
10. Soul Calibur 4 (Namco Bandai, PS3) 23,000 / 97,000

12.8.08 Miałem rację - niekompetentny...  || [ Rolly ]
Niebywały szum jaki wywołała wypowiedź S.Jeffery'a na temat odejścia Yu Suzuki'ego z SEGI została dziś zdementowana przez samego prezesa SEGA America. Yu jest w ekipie nadal przewodzi studiu AM Plus i odpowiada również za dział wdrożeń. Także - relax ;)

6.8.08 Poprawiamy swój wygląd...  || [ Rolly ]
Program, który tworzy SEGA przy współpracy z firmą Shiseido zainteresuje chyba w większości kobiety - posiadaczki NDS. Będą one mogły bowiem za pomocą Project Beauty upiększyć swój wygląd czy też totalnie go zmienić. Pozycja narazie przeznaczona jest wyłącznie na rynek japoński. Oficialna strona.

Project BeautyProject BeautyProject Beauty

2.8.08 Doskonała sprzedaż PSP...  || [ Rolly ]
Oczywiście mowa o Phantasy Star Portable na PSP, które w pierwszy dzień sprzedaży w Japonii znalazło już 217.000 nabywców! Zapotrzebowanie jest tak duże, że SEGA zwiększy dostawę aż do 400 tys. kopii! Dla porównania przytoczę łączną sprzedaż Soul Calibur IV na PS3 i X360 - 147 tys.

29.7.08 Demko Space Siege...  || [ Rolly ]
Wszyscy ci którzy czekają na PC'towego rpg Space Siege już dziś mogą brać się za testy tej gry! Pojawiło się pierwsze demo z tej gry, które ściągniecie pod tym linkiem. Z innej beczki, SEGA będzie nadal współpracować ze studiem KuJu (autorzy Crush na PSP), które obecnie zmieniło nazwę na HeadStrong Games.

28.7.08 428...  || [ Rolly ]
Wielu fanów shumpów już pewnie zaciera ręce w oczekiwaniu na Thunder Force VI, a u nas już dziś pierwszy cieplutki trailer z tej gry. Dodatkowo także coś dla posiadaczy konsoli Wii - zwiastun z mrocznej przygodówki tworzonej przy współpracy z Chunsoft - 428. Filmy jak zwykle w dziale TV.

428428

27.7.08 Kolejne filmy do działu TV...  || [ Rolly ]
Filmów ci u nas dostatek, ale chyba nikt nie narzeka na kolejne premiery w dziale TV. A dziś trafiają tam trailery z : World Destruction (NDS) , Empire : Total War (PC) i Virtua Cop 3 (Arcade).

22.7.08 3 zwiastuny z World Destruction...  || [ Rolly ]
Na tego rpg oczekuje wiele osób w tym ja. Dziś więc aż 3 zwiastuny filmowe z World Destruction na NDS. Wszystkie do obejrzenienia w dziale TV. Przypominam także ze zaczęto iż emisje anime opartego na WD. Dodatkowo serwujemy także trailer ze świetnie zapowiadającego się Sonic Unleashed (PS3,Wii,X360) - warto zobaczyć!

19.7.08 Filmowo... || [ Rolly ]
Kilka nowych trailerów trafia do działu TV. Świeżynka Virtua Fighter 5 R (Arcade), Derby Owners Club 2008 : Feel The Rush (Arcade) oraz Ollie King (Arcade).

15.7.08 SEGA na E3... || [ Rolly ]
E3 zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie również SEGA przedstawiła swój line-up, który pokaże na targach :

- Mad World (Wii)
- Sonic Chronicles : The Dark Brotherhood (NDS)
- Sonic Unleashed (PS3,X360,Wii&PS2)

- Alpha Protocol (X360,PS3&PC)
- Samba de Amigo (Wii)
- Bayonetta (X360&PS3)
- Bleach : Dark Souls (NDS)
- Dinosaur King (NDS)
- Empire : Total War (PC)
- Golden Axe : Beast Rider (PS3&X360)
- Stormrise (X360,PS3 & PC)
- Space Siege (PC)
- Valkyria Chronicles (PS3)
- Yakuza 2 (PS2)

14.7.08 Thunder Force powraca... || [ Rolly ]
Będzie Thunder Force VI, a to za sprawą Segi. Kolejna odsłona tego kultowego shumpa zmierza na PS2. Gra wygląda wyśmienicie co widać na fotkach poniżej. Oficialna strona. Posiadacze PSP natomiast mogą już ściągać demo Phantasy Star Portable! Link do downloadu, ew. z oficialnej strona gry.

Thunder Force VI

11.7.08 : Creative Assembly to jeden z najbardziej aktywnych teamów Segi. Właśnie zapowiedziano kolejną ich grę StormRise. Akcja, Strategia i duża zadyma. Tak będzie wyglądać nowe dzieło CA. Zwiastun filmowy pod tym linkiem. Możecie już także odwiedzać oficjalną stronę rpg Garnet Chronicles zmierzającego na PSP. Link Tutaj.

Garnet ChroniclesGarnet Chronicles

10.7.08 : Kolejne dobre wieści. SEGA we współpracy z koreańskim developerem Sonnori (Arcturus) wyda rpg na PSP o tytule Garnet Chronicles. Pierwsze obrazki ze świetnie zapowiadające się gry na poniższym skanie. Bedąc nadal w temacie roleplejów, powróce do wyczekiwanego przeze mnie World Destruction - który doczekał się wreszcie trailera z gameplayem! Film pod tym linkiem. Możemy także zobaczyć pierwsze shoty z automatu Rambo.

Garnet ChroniclesRamboRamboRambo

5.7.08 : Ofensywa Segi rośnie z każdym dniem w coraz to różniejszych gatunkach gier wideo. Pojawiły się pierwsze doskonale wyglądające fotki z recera od AM2 - R-Tuned:Ultimate Street Racing  (oficialna strona już pełna update'ów). Dodatkowo SEGA Japan zapowiedziała The House Of The Dead EX, która nie będzie kontynuacją serii ale prawdopodobnie pełnym humoru zestawem mini-gier (oficialna strona). Wkrótce do japońskich salonów trafi także Black Jack Nailed Ace, wielki i "seksowny" automat do gry Black Jacka. Natomiast fanom VF5R prezentuje pierwszy film z walki pojedynku Jean'a Kujo (nowa postać) z wielkim nieobecnym Taka-Arashi (walka nigdzie indziej jak obok baru MJQ ^^). Na koniec jeszcze coś dla posiadaczy PSP. Na dniach pojawi się demo Phantasy Star Portable - także zacieramy łapy. Go go SEGA ^^

R-Tuned : Ultimate Street RacingR-Tuned : Ultimate Street RacingR-Tuned : Ultimate Street RacingThe House Of The Dead EXBlack Jack Nailed Ace

2.7.08 : Kazuma Kiryu powróci po raz trzeci. Prawdziwa 3 cześć Yakuzy jest już w planach wydawniczych Segi! Konsolą docelową będzie PS3. Akcja będzie rozgrywała się tuż przed wydarzeniami z sequelu. Natomiast Posiadacze DS zostali uraczeni kolejną zapowiedzianą już przygodówką na podstawie mangi - Haruhi.

27.6.08 : Dobre wieści dla fanów japońskich teamów developerskich Segi. Tym razem kolejny racer po Initial D i SEGA-Race TV. Mowa o R-Tuned:Ultimate Street Racing od mistrzów z AM2. Pierwsze testy automatu zasilanego boardem Lindbergh już w ten weekend. Oficjalna Strona gry. Posiadacze DS dostaną natomiast ślicznego rpg o tytule Blazer Drive. Kilka premierowych fotek z gry poniżej.

12.6.08 : Kolejne nowości w zwiastunach filmowych. Tym razem w dziale TV pojawiły się trailery z The Incredible Hulk (Multi) oraz Happy Tree Friends : False Alarm (PC&XLA).

6.6.08 : Trailerów ciąg dalszy. Tym razem na stronę wpadają kolejne nówki-sztuki filmowe. Pierwszy z nich to Sonic Chronicles (NDS) oraz zwiastun z nowego racera Segi na PS3 - Initial D : Extreme Stage. Do obejrzenia oczywiście w dziale TV.

3.6.08 : Sporo nowych trailerów zawitało na naszą stronę. W tym ekskluzywny pierwszy zwiastun z pięknego World Destruction (NDS), do którego przygotowana jest także seria anime oraz przygotowany dla strony Gametrailers pierwszy film z nowej odsłony Golden Axe : BeastRider. Na osłodę serwuję wam interesujące wieści z obozu arcade. Będzie SEGA Rally 3! w chwili obecnej gra przygotowana jest jedynie do salonów z automatami, oraz co ważne pojawią się starsze trasy (np. z Saturna). Pierwsze fotki poniżej.

SEGA Rally 3SEGA Rally 3

28.5.08 : Ważne zaległe newsy. SEGA wyda na NDS doskonale zapowiadającego się rpg o tytule World Destruction, za którego będą odpowiadać ludzie, którzy stworzyli genialne Xenogears, Grandie czy serie Shining Force. Pierwsze Screeny poniżej. Natomiast posiadacze konsol PS3, Wii i X360 dostaną w ręce gry od Platinum Games (twórcy serii Devil May Cry), którzy zerwali współpracę z firmą Capcom i wpadli pod skrzydła Segi. Ich pierwsze gry dla niebieskich zapowiadają się bardzo interesująco. Pierwsze zwiastuny z MadWorld (Wii) i Bayonetta (Ps3&X360), dostępne są już w dziale TV.

World Destruction DSWorld Destruction

15.3.08 : SEGA we współpracy z Obsidian Entertaiment ogłosiła iż trwają pracę nad nową grą rpg, osadzoną w czasach współczesnych, gdzie wcielimy się w rolę Michaela Thortona, agenta CIA. Alpha protocol, bo tak będzie zwała się owa gra zawita na konsole Ps3, X360 i PC. Mam także dla was świeży trailer z Iron man'a do obejrzenia w dziale TV.

27.2.08 : Kilka wiadomości z obozu PS3. Na najnowszą konsolę Sony zmierza najnowsza odsłona Serii Initial D 4. Oprócz tego Famitsu oceniło najnowszą odsłonę Ryu Ga Gotoku. Otrzymany wynik to : 10/9/9/9 czyli łącznie 37/40. Także potwierdziły się opinie o wielkim hicie.

22.2.08 : Mamy już kilka oficjalnych screenshotów z Sonic Chronicles : The Dark Brotherhood, który zmierza na NDS. Obrazki wyglądają naprawdę apetycznie.

Sonic Chronicles : The Dark BrotherhoodSonic Chronicles : The Dark BrotherhoodSonic Chronicles : The Dark Brotherhood
Sonic Chronicles : The Dark BrotherhoodSonic Chronicles : The Dark BrotherhoodSonic Chronicles : The Dark BrotherhoodSonic Chronicles : The Dark Brotherhood

15.2.08 : Virtua Fighter 5 R Zapowiedziana ! Jak donosi Famitsu, Możemy już na 100% spodziewać się jednej nowej postaci i 4 nowych aren oraz uwaga (!) Możliwy jest powrót zapaśnika Sumo - Taki Arashi ! Nowa odsłona VF będzie śmigać na Lindbergh'u. PS. Krótki film z VF5R znajdziecie pod tym linkiem.

Virtua Fighter 5 RVirtua Fighter 5 R RevolutionVirtua Fighter 5 R
Virtua Fighter 5 RVirtua Fighter 5 R

2.2.08 : Sakura Taisen Cafe do zamknięcia. Ten specyficzny sklep/restauracja już 30 marca przestanie gościć fanów serii. Szkoda. (Kypq thx za info).

Sakura Cafe

31.1.08 : Dziś dzień filmowy. Odświeżony dział TV na naszej stronie, mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu. A jakie mamy nowe trailery ? Posiadacze Ps2 na pewno się ucieszą, gdyż mogą już zobaczyć w akcji remake Nights : Into Dreams, Dalej SEGA Race TV, Sonic Riders ZG i nie tylko. Zapraszam do oglądania.

12.1.08 : Pojawił się pierwszy oficjalny Trailer mrocznego Condemned 2 : Bloodshot (PS3&X360). Do obejrzenia w dziale TV - uwaga na drastyczne sceny! Oprócz tego wiemy już, że sonic RPg (NDS) przyjmie nazwę Sonic Chronicles : The Dark Brotherhood. Już niedługo pierwsze oficialne Shoty z przygód jeża.

10.1.08 : Mieszkacie W Londynie ? Jeśli tak szykujcie się na obowiązkową imprezę ATEI 2008, która odbędzie się w dniach 22-24 stycznia. Czemu spytacie ? Oczywiście po to aby przetestować nowe automaty Segi. Pojawią się m.in. SEGA Race TV, Initial D Ver.4, Shoot This Win This, Primeval Hunt, Mini Rider 2, Let's Go Jungle, Ghost Squad Evolution i wiele innych.

8.1.08 : Dema Ryu Ga Gotoku Kenzan ! (PS3) i The Club (Ps3, X360) pojawiły się na PSN Store (japonia) i Marketplace (europa). DO testowania.

6.1.08 : SEGA we współpracy z Omiya Soft Wyda w drugim kwartale 2008 roku kieszonkową (NDS) wersję znanej chociażby z Saturna i Dreamcasta gry Culdcept. Będzie wsparcie dla Wi-fi. Poniżej kilka pierwszych screenshotów z gry.

Culdcept DSCuldcept DS
Culdcept DSCuldcept DS

28.12.07 : Na szczęście dla graczy nowa pozycja Yu Suzukiego i jego drużyny AM Plus pt. SEGA Race TV, tym razem nie zostanie skasowana, na dodatek możemy być pewni że automat trafi także do europy. Dla osób, które wątpią w jakość nowej odsłony Ryu Ga Gotoku (PS3) w dziale TV znalazł się kolejny Trailer z tej gry. Możemy być pewni to będzie wielka gra. 

20.12.07 : Smutne wieści dotarły do nas z Japonii. Po 8 latach działalności, SEGA Japan planuje z dniem 31 przyszłego roku zamknąć stronę SEGADirect.jp, gdzie gracze mogli zaopatrywać się w gry i akcesoria związane z marką SEGA... Wielka szkoda.

18.12.07 : SEGA notuje coraz większe zyski, więc wybiera się na zakupy rzec można. jak czytamy, w jednym z wywiadów, Mike Hayes (szef SEGA Europe) stwierdził, że obecna sytuacja na rynku gier, nie pozwala przetrwać słabym, i że dowiemy się wkrótce kto wpadnie w łapy brand'u SEGA.

16.12.07 : W dniu dzisiejszym ruszyła strona wielkiego hitu z przed lat, który niebawem pojawi się w nowym obliczu. Mowa o Golden Axe (PS3 & X360). Znajdziecie ją pod tym adresem - http://www.SEGA.com/gamesite/goldenaxe/index.html

14.12.07 : Kolejna porcja świeżych fotek - tym razem z doskonale zapowiadającego się tytułu na PSP - Phantasy Star Portable.

Phantasy Star PortablePhantasy Star PortablePhantasy Star Portable
Phantasy Star PortablePhantasy Star PortablePhantasy Star Portable

7.12.07 : Już je mamy. Pierwsze Malutkie Screeny z odświeżonej wersji Nights Into Dreams na PS2. Jak Widać grafika uległa znacznemu wygładzeniu, szykują się i inne bonusy (jak Np. galeria postaci). Ruszyła także oficjalna strona gry :  http://nights.SEGA.jp/nights1/ps2/ 

Nights PS2Nights PS2

Nights PS2Nights PS2

5.12.07 : Phantasy Star Portable Na PSP zapowiedziane. Jak donosi Famitsu, we współpracy z ALfa System, SEGA Wyda tego świetnego rpg'a na handhelda Sony. Będzie tryb dla 4 graczy !

Phantasy Star Portable PSP

4.12.07 : Kilka faktów. Nights Into Dreams z PS2, niestety nie opuści granic Japonii. Ryu Ga Gotoku 3 Kenzan, także na konsole SOny (Ps3), ukaże się w KKW już 8 marca 2008 roku. Wszyscy chętni poszukujący informacji o tej grze nie zaglądają na : www.ryu-ga-gotoku.com . W dziale TV, możecie także zobaczyć pierwszy trailer ze Space Siege (PC).

21.11.07 : Nie tylko na Wii bo i posiadacze PS2 dostaną także swoją wersję Nights Into Dreams. Będzie to odświeżona wersja z Saturna i pojawi się w serii SEGA Ages ! Mam także złe wieści. Po 6 grundia tego roku, nie będzie można już założyć nowego oficjalnego Konta W PSO : Blue Burst. Nie wiadomo jak długo będzie można pograć na serwerach Segi, ale faktem jest że nie dłużej niż rok.

17.11.07 : SEGA Europe potwierdziła iż konsola Wii otrzyma kompilacje doskonałego shootera na pistolet - The House Of The Dead II & III. Oprócz tego w dziale TV możecie obejrzeć nowy trailer z Nights : Journey of Dreams także na Wii.

14.11.07 : Niebywały sukces na starym kontynencie odniosła SEGA Rally, która została już sprzedana w 600 000 tys. kopii. Brawo. Mamy także kilka screenów ze zbliżającego się na NDS taktycznego rpg - Bleach 3 DS.

Bleach 3 DS SEGABleach 3 DS SEGABleach 3 DS SEGA

3.11.07 : Trzy mocne zwiastuny filmowe od Segi powędrowały do działu TV. Są to : The Club (PC,PS3,X360), Viking : Battle For Asgard (PS3&X360) i Condemned 2(PS3&X360). Emocje gwarantowane.

27.10.07 : Fani komiksów Marvela mogą zobaczyć już pierwsze screenshoty z Gry Iron Man (pochodzą z wersji na X360). Developerem tego tytułu jest Segowskie studio - Secret Level.

Iron Man SEGAIron Man

21.10.07 : Pojawił się świeży trailer ukazujący walki z Ryu Ga Gotoku Kenzan (PS3), obejrzycie go w dziale TV (uwaga na krwawe sceny). Dodatkowo SEGA zapowiedziała nową grę na PS3, PS2 Wii, NDS i Xbox 360 pt. SEGA Superstarts Tennis, w której spotkamy wiele znanych postaci. Kilka pierwszych screenów poniżej.

SEGA Superstars Tennis

15.10.07 : Osoby czekające na Virtua Fighter 5 (X360) mogą od niedzieli rozkoszować się dostępnym na XLA demkiem tej wyśmienitej gry. Dostępne postacie to : Akira, Sarah, El Blaze, Eileen.

6.10.07 : Kolejna świetna seria z DC została zapowiedziana przez Sege na konsolę Wii. Tym razem przyszedł czas na SEGA Bass Fishing !  Gra ma zawitać na europejski rynek na początku 2008 r. Poniżej pierwsze shoty z gry.

SEGA Bass Fishing WiiSEGA Bass Fishing Wii

SEGA Bass Fishing WiiSEGA Bass Fishing Wii

Ruszyła także oficjalna strona gry SEGA Race TV (lindbergh) od yu Suzuki'ego i jego teamu - AM Plus. Znajdziecie ją pod tym adresem : http://SEGAracetv.SEGA.jp/ 

4.10.07 : Losy Shenmue są nadal nieznane i dlatego jestem zaskoczony jak szybko postępują prace nad trzecią częścią Ryu Ga Gotoku Kenzan, która coraz bardziej przypomina dzieło z DC. Wszystkim chętnym polecam świeży trailer z tej świetnie zapowiadającej się gry. Dział TV.

25.9.07 : Samba De Amigo, muzyczny hit z Dreamcasta zawita na Wii ! Deveoperem gry będzie Gearbox Software.

24.9.07 : Do działu TV trafiają dwa nowe trailery z rpg'ów na konsole Nintendo  : Furai No Shiren 3 (Wii) i Bleach 3rd Phantom (NDS).

21.9.07 : Yakuza 2 potwierdzona ! Anglojęzyczna wersja tej doskonałej gry na PS2 (która do tek pory pojawiła się wyłącznie w Japonii) trafi do amerykańskich sklepów na początku 2008 roku. data premiery europejskiej nie jest jeszcze znana.

20.9.07 : Tgs wystartował. Na targach SEGA będzie promować m.in. grę Senjo no Valkyrie (PS3). U mas możecie zobaczyć już pierwszy zwiastun filmowy z tej gry ! Zapraszam do działu TV.

19.9.07 : Krótkie informacje o VF5. Posiadacze pS3 niestety nie dostaną patcha umożliwiającego grę Online. Natomiast wersja z X360 zadebiutuje w japonii na początku grudnia 2007.

18.9.07 : Plotki mogą okazać się doskonałymi wiadomościami dla posiadaczy Wii. Czy okażą się prawdziwe - będziemy wiedzieć już wkrótce. A co chodzi ? Tetsuya Mizuguchi ma podobno w planach następne części DC'kowych hitów mowa o Rez 2 i Space Channel 5 Part 3. Trzymamy kciuki.

16.9.07 : Pojawił się pierwszy zwiastun filmowy z trzeciej częsci Ryu Ga GotokU Kenzan (PS3) ! Drugi nowy film to Trailer ImabaKisou (także PS3). Do obejrzenia w dziale TV.

14.9.07 : Powrót mistrza ! Mowa oczywiście o Yu Suzuki'm - Wreszcie możemy poznać jego nowe dzieło. SEGA Race TV zapowiada się wyśmienicie. Platforma docelowa to salony arcade i board Lindbergh. Poniżej masa jeszcze ciepłych fotek (źródło WatchImpress).

SEGA Race TVSEGA Race TVSEGA Race TV

SEGA Race TVSEGA Race TVSEGA Race TV

SEGA Race TVSEGA Race TVSEGA Race TV

SEGA Race TVSEGA Race TVSEGA Race TV

SEGA Race TVSEGA Race TVSEGA Race TV

SEGA Race TVSEGA Race TVSEGA Race TV

 

14.9.07 : SEGA i Chunsoft udostępniły kilka fotek ze zbliżającego się na konsolę Wii, świetnego dungeon rpg'a - Fuurai No Shiren 3. Oto one (jak widać w trzeciej części pojawią się znane z poprzednich epizodów postacie - m.in. Asuka, która zawitała np. na Dreamcasta).

Furai No Shiren 3 - Fushigi no Dungeon WiiFurai No Shiren 3 - Fushigi no Dungeon WiiFurai No Shiren 3 - Fushigi no Dungeon Wii

Natomiast posiadacze PS3, dostają pierwsze screenshoty z Ryu Ga Gotoku Kenzan!.

Ryu Ga Gotoku 3 (yakuza 3)Ryu Ga Gotoku 3 (yakuza 3)Ryu Ga Gotoku 3 (yakuza 3)

13.9.07 : Pojawił się pierwszy Trailer ze zbliżającego się na konsolę Wii - shootera Ghost Squad. Do obejrzenia w dziale TV.

12.9.07 : Chyba każdy wie jak ciesze się z dobrych wieści, a dziś będzie ich sporo. PS3 zdobywa kolejnego eskluziva - będzie to  Ryu Ga Gotoku KEnzan ! Gra przedstawiona będzie w innej epoce czasowej i będzie swoistym eskperymentem. Poniżej znajdują się pierwsze skany z Famitsu. Na dodatek SEGA zapowiedziała, że we współpracy z Q Entertaiment wyda na XLA, jedeną z najbardziej innowacyjnych gier muzycznych, czyli Rez (z podtytułem HD) !

Ryu Ga Gotoku 3 (yakuza 3)Ryu Ga Gotoku 3 (yakuza 3)Ryu Ga Gotoku 3 (yakuza 3)

11.9.07 : 13 września 2007 zaczynają się w Japonii targi AM Show, na których SEGA będzie promować poniższe automaty do salonów Arcade.  

Virtua Fighter 5 Ver. C 
Answer X Answer 
Derby Owners Club 2008 

Majesty club 
Mamonoro 
Quest of D Battle Kingdom 
Illvelo 
SEGA Race TV 
Galileo Factory 
WCCF 2006-2007 
Bingo Galaxy 
Star Horse 2 3rd Evolution

8.9.07 : Rynek gier mobilnych Nie był zbytnio forsowany przez niebieskich, więc nadszedł czas to zmienić. SEGA Europe podpisała umowę o wspołpracy z firmą Glu Mobile Inc. dzięki czemu uda się jej zdobyć nowych potencjalnych klientów. Efekty współpracy poznamy już niebawem.

6.9.07 : SEGA Japan uruchomiła oficjalną stronę na tegoroczny TGS. Ciekawscy mogą zajrzeć pod ten adres.

5.9.07 : Pojawiły się plotki iż w planach Segi jest Ryu Ga Gotoku 3 ! Jeden z największych projektów T.Nagoshi zostanie prawdopodobnie wkrótce potwierdzony. Większych informacji możemy spodziewać się podczas tegorocznego TGS. Na dokładkę SEGA Zapowiedziała dwa nowe RPG'i. Pierwszy to Furai No Shiren 3 (znana seria, która miała swoją doskonałą odsłonę także na konsoli Dreamcast) zmierzający na WII, oraz Sakura Taisen DS (NDS). Poniżej znajdują się pierwsze skany z tych gier (źródło Famitsu).

Furai No Shiren 3 - Fushigi no Dungeon WiiSakura Taisen Wars DS

1.9.07 : SEGA Japan otworzyła oficjalną stronę drugiej Części Nights (Wii). Znajdziecie ją pod tym adresem. Natomiast Dzięki uprzejmości Famitsu możemy zobaczyć pierwsze obrazki z gry Senjô no Valkyrie (Ps3). Oto one :

Senjo no ValkyrieSenjo no ValkyrieSenjo no Valkyrie
Senjo no ValkyrieSenjo no ValkyrieSenjo no Valkyrie

 


Archiwum newsów :: 10 :: 9 :: 8 :: 7 :: 6 :: 5 :: 4 :: 3 :: 2 :: 1